Oprava DF-DFERH-01: Chyba pri z├şskavan├ş inform├íci├ş zo servera v slu┼żbe Google Play

Na┼íli ste sa tie┼ż pri poh─żade na spr├ívu ÔÇ×Nepodarilo sa na─Ź├şta┼ą inform├ície zo servera. (DF-DFERH-01)ÔÇťVo va┼íom Google Play Store ke─Ć sa pok├║site stiahnu┼ą nov├║ hru alebo aplik├íciu? Potom ste na spr├ívnom mieste, preto┼że v├ím povieme, ako ─żahko opravi┼ą chybu DF-DFERH-01.

Google Play Store Je to jedna z najv├Ą─Ź┼í├şch platforiem na distrib├║ciu aplik├íci├ş a hier. S tis├şckami aplik├íci├ş, ktor├ę sa prid├ívaj├║ ka┼żd├Ż de┼ł, doch├ídza v obchode Play Store vysok├í prev├ídzka 24 /7, Obchod Play niekedy niekedy nedok├í┼że udr┼ża┼ą krok.

Ka┼żd├Ż softv├ęr m├í svoj vlastn├Ż s├║bor probl├ęmov, ─Źi u┼ż bol vytvoren├Ż nez├ívisl├Żm pracovn├şkom alebo spolo─Źnos┼ąou s viac miliardami dol├írov, ako je napr├şklad Google. DF-DFERH-01 je jedn├Żm z be┼żn├Żch probl├ęmov v obchode Play. St├íva sa to hlavne vtedy, ke─Ć sa pou┼ż├şvate─ż pok├║┼ía vyh─żad├íva┼ą, s┼ąahova┼ą alebo aktualizova┼ą aplik├ície na svojom zariaden├ş s Androidom z Obchodu Play.

Ak ─Źel├şte rovnak├ęmu probl├ęmu, nebojte sa! ─î├ştajte ─Ćalej a zistite, ako m├┤┼żete na telef├│ne vyrie┼íi┼ą chybu DF-DFERH-01.

6 Sp├┤soby, ako vyrie┼íi┼ą chybu DF-DFERH-01 v Google Play Store

Ak naraz├şte (DF-DFERH-01) Nepodarilo sa na─Ź├şta┼ą inform├ície zo probl├ęmu so serverom, m├íme ┼íes┼ą r├┤znych met├│d, ako ich opravi┼ą. Ak chcete probl├ęm vyrie┼íi┼ą, postupujte pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie a pokra─Źujte v s┼ąahovan├ş ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş z Obchodu Play.

1, Reštartujte zariadenie Android

Re┼ítartovanie je najstar┼í├ş a najjednoduch┼í├ş trik v knihe. V├Ą─Ź┼íina nedostatkov softv├ęru sa d├í ─żahko opravi┼ą re┼ítartovan├şm zariadenia. M├┤┼że sa to tie┼ż vyrie┼íi┼ą. Pri na─Ź├ştavan├ş inform├íci├ş z probl├ęmu so serverom v slu┼żbe Google Play do┼ílo k chybe.

Tu s├║ kroky, ktor├ę mus├şte podnikn├║┼ą na odstr├ínenie chyby DF-DFERH-01:

 1. Vypnite wifi a Mobiln├ę d├íta,
 2. Dr┼żte Vyp├şna─Ź pre 3 sek├║nd a vyberte re┼ítart,
 3. Po dokon─Źen├ş zav├ídzania zariadenia zapnite Wi-Fi alebo mobiln├ę d├íta.
 4. Teraz otvorte Obchod Play a stiahnite si alebo aktualizujte aplikácie.

Reštartujte zariadenie Android

R├Żchly re┼ítart po─Ź├şta─Źov m├┤┼że probl├ęm vyrie┼íi┼ą, ale ak nie, pokra─Źujte ─Ćal┼í├şm krokom na rie┼íenie probl├ęmov.

2, Nastavte d├ítum a ─Źas na automatick├Ż

Ak ste omylom zmenili nastavenie d├ítumu a ─Źasu alebo nastavili nespr├ívne syst├ęmov├ę hodiny, mohlo by to sp├┤sobi┼ą, ┼że slu┼żby Google prestan├║ by┼ą synchronizovan├ę a sp├┤sobia probl├ęmy s pripojen├şm. Jedn├Żm z nich je chyba (DF-DFERH-01). Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte zmeni┼ą d├ítum a ─Źas na internetov├Ż ─Źas, aby sa va┼íe zariadenie a servery Google synchronizovali.

 1. Cho─Ćte do telef├│nu konfigur├ícia,
 2. Klepnite na syst├ęm a vyberte D├ítum a ─Źas,
  V ─Źasti Nastavenia syst├ęmu vyberte polo┼żku D├ítum a ─Źas
 3. umo┼żni┼ą Automatick├Ż d├ítum a ─Źas a Automatick├ę ─Źasov├ę p├ísmo Mo┼żnosti.
  Nastavte d├ítum a ─Źas, ─Źasov├ę p├ísmo na automatick├ę
 4. Po─Źkajte nieko─żko sek├║nd a telef├│n automaticky nastav├ş ─Źas a d├ítum na internetov├Ż ─Źas.

Po ├║prave ─Źasu pr├şstroja otvorte Google Play Store a skontrolujte, ─Źi st├íle ─Źel├şte ÔÇ×chybe pri na─Ź├ştavan├ş inform├íci├ş zo servera (DF-DFERH-01)ÔÇť. Ak probl├ęmy pretrv├ívaj├║, postupujte pod─ża nasleduj├║cej met├│dy.

3, zrejm├Ż Google Play Store, R├ímec slu┼żieb a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą slu┼żby Play

Vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├ície m├┤┼że vyrie┼íi┼ą mnoho be┼żn├Żch probl├ęmov. S├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte s├║ s├║bory zvy┼íkovej pam├Ąte generovan├ę aplik├íciou na r├Żchly pr├şstup k najpou┼ż├şvanej┼í├şm funkci├ím aplik├ície. Uklad├í veci ako miniat├║ry, re┼ąazce, predch├ídzaj├║ce po┼żiadavky HTTP a odpovede at─Ć., Aby sa pri ─Ćal┼íom otvoren├ş aplik├ície zn├ş┼żili ─Źasy na─Ź├ştania.

S├║bory vyrovn├ívacej pam├Ąte sa v┼íak niekedy m├┤┼żu sta┼ą zastaran├ę av pr├şpade, ┼że sa tak stane Google Play Store, m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou chyby DF-DFERH-01. Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje z nasleduj├║cich krokov Google Play Store, R├ímec slu┼żieb a Slu┼żby Google Play.

 1. go konfigur├ícia a otvoren├ę ┼Żiadosti a ozn├ímenia.Otvorte aplik├ície a upozornenia z nastaven├ş telef├│nu
 2. Kliknite na ikonu ikona vyh─żad├ívania v pravom hornom rohu a vyh─żadajte Google Play Store,
  vyh─żad├íva┼ą Google Play Store pomocou funkcie vyh─żad├ívania v pravom hornom rohu obrazovky
 3. Vyberte si Google Play Store z v├Żsledkov vyh─żad├ívania a klepnite na skladovanie,Klepnite na mo┼żnos┼ą Ukladac├ş priestor Google Play Store
 4. Klepnite na PR├üZDN├ë SKLADOVANIE a potom kliknite na CLEAN CACHE,Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ukladac├ş priestor Google Play Store
 5. Teraz mus├şte vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║lo┼żisko r├ímec slu┼żieb Google,Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje slu┼żby Google Services Framework
 6. Teraz sa znova pozri Slu┼żby Google Play a vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov.Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├íci├ş slu┼żby Google Play

Po vymazan├ş vyrovn├ívacej pam├Ąte a ukladacieho priestoru v┼íetk├Żch troch aplik├íci├ş re┼ítartujte telef├│n a sk├║ste aplik├íciu prevzia┼ą alebo aktualizova┼ą z Obchodu Play. Vymazanie s├║borov vyrovn├ívacej pam├Ąte m├í vysok├║ pravdepodobnos┼ą opravy chyby DF-DFERH-01 v Obchode Play, ale za cenu straty existuj├║cej konfigur├ície. Mo┼żno sa budete musie┼ą znova prihl├ísi┼ą Google Play Store po vymazan├ş vyrovn├ívacej pam├Ąte a ├║lo┼żiska.

4, aktualizova┼ą Google Play Store

Spolo─Źnos┼ą Google pravidelne aktualizuje svoje aplik├ície, aby boli chr├ínen├ę pred chybami, a aplik├ícia Obchod Play na va┼íom mobilnom zariaden├ş sa nemus├ş aktualizova┼ą na najnov┼íiu verziu. Ak m├íte zastaran├║ verziu, mohlo by to sp├┤sobi┼ą chybu pri z├şskavan├ş inform├íci├ş zo servera (DF-DFERH-01).

 1. Ak chcete skontrolova┼ą, ─Źi ide o najnov┼íiu verziu, otvorte aplik├íciu Obchod a prejdite prstom z ─żavej strany obrazovky.
 2. zvoli┼ą konfigur├ícia a prejdite nadol o oddiel.Otvoren├í konfigur├ícia Google Play Store
 3. Dotknite sa ikony Verzia obchodu Play a po─Źkajte nieko─żko sek├║nd.
 4. Ak je aplik├ícia aktualizovan├í, zobraz├ş sa kontextov├ę okno s textom ÔÇ×Google Play Store je to aktu├ílne. ÔÇťKlepnut├şm na verziu Obchod Play zobraz├şte aktualiz├ície
 5. Ak va┼íe zariadenie nem├í najnov┼íiu verziu, zobraz├ş sa v├Żzva na vyslovenie v├Żrazu ÔÇ×Nov├í verzia Google Play Store bud├║ stiahnut├ę a nain┼ítalovan├ę, "
 6. cvaknutie dobre a chv├ş─żu po─Źkajte a nechajte spolo─Źnos┼ą Google automaticky aktualizova┼ą aplik├íciu Obchod Play na pozad├ş.Kliknut├şm na tla─Źidlo OK aktualizujte Google Play Store na najnov┼íiu verziu

Po aktualiz├ícii aplik├ície Play Store na najnov┼íiu verziu skontrolujte, ─Źi st├íle n├íjdete chybu DF-DFERH-01 nain┼ítalovan├şm novej aplik├ície z obchodu Play.

5, Pridajte nov├Ż ├║─Źet Google

Odstr├ínenie star├ęho ├║─Źtu a pridanie nov├ęho ├║─Źtu Google do zariadenia Android vyrie┼íilo chybu DF-DFERH-01 v Google Play Store pre mnoho pou┼ż├şvate─żov Odstr├ínenie a pridanie nov├ęho ├║─Źtu na vyrie┼íenie chyby pri na─Ź├ştan├ş inform├íci├ş zo servera (DF-DFERH-01):

 1. go konfigur├ícia a hra┼ą sa ├║─Źty,V nastaveniach telef├│nu vyberte polo┼żku ├Ü─Źty
 2. Vyberte svoj ├║─Źet Google zo zoznamu ├║─Źtov.Vyberte svoj ├║─Źet Google
 3. Klepnite na Odstr├íni┼ą ├║─Źet,Kliknite na mo┼żnos┼ą Odstr├íni┼ą ├║─Źet
 4. Kliknite na Odstr├íni┼ą ├║─Źet v├Żber potvr─Ćte znova.Odstr├í┼łte potvrdenie ├║─Źtu
 5. Reštartujte zariadenie Android a otvorte Nastavenia telefónu.
 6. Op├Ą┼ą sa dotknite ├║─Źty, prejdite nadol a vyberte polo┼żku Pridajte ├║─Źet,Pridajte nov├Ż ├║─Źet
 7. zvoli┼ą Google zo zoznamu a zadajte e-mail a heslo in├ęho ├║─Źtu Google. (Mus├ş sa l├ş┼íi┼ą od predch├ídzaj├║ceho e-mailu, ktor├Ż ste predt├Żm odstr├ínili.)Vyberte Google a vytvorte si ├║─Źet Google

Po pridan├ş nov├ęho ├║─Źtu Google otvorte ├║─Źet Google Play Store a skontrolujte, ─Źi sa chyba DF-DFERH-01 vyrie┼íila.

6, Aktualizujte svoje zariadenie Android

Aktualiz├ícia opera─Źn├ęho syst├ęmu v├í┼ího zariadenia oprav├ş mnoho ch├Żb zn├ímych ako ÔÇ×Chyba pri na─Ź├ştavan├ş inform├íci├ş zo servera (DF-DFERH-01)ÔÇť a zah┼Ľ┼ła aj opravy bezpe─Źnostn├Żch slab├şn. Ak pre v├ís nefunguje ┼żiadna z vy┼í┼íie uveden├Żch piatich met├│d, ako posledn├║ mo┼żnos┼ą by ste mali vysk├║┼ía┼ą aktualiz├íciu svojho mobiln├ęho zariadenia na najnov┼íiu verziu syst├ęmu Android.

Skontrolujte dostupn├ę aktualiz├ície v telef├│ne konfigur├íciasyst├ęmpokro─Źil├ŻAktualiz├ícia syst├ęmu, Ak m├íte k dispoz├şcii nejak├ę aktualiz├ície, mali by ste ich okam┼żite nain┼ítalova┼ą. Po aktualiz├ícii zariadenia na najnov┼íiu verziu skontrolujte, ─Źi sa v obchode Play Store st├íle zobrazuje spr├íva ÔÇ×Chyba pri z├şskavan├ş inform├íci├ş zo serveraÔÇť.

Nain┼ítalujte aktualiz├íciu syst├ęmu na Android

Ak je v telef├│ne Android spusten├Ż telef├│n s Androidom 5 (Lollipop) alebo menej, ako by som ve─żmi odpor├║─Źal, aby ste svoj telef├│n aktualizovali a dost├ívali najnov┼íie stabiln├ę aktualiz├ície bez ch├Żb od spolo─Źnosti Google, tak┼że sa u┼ż nemus├şte stara┼ą o tieto probl├ęmy.

Riešenie DF-DFERH-01 Google Play Store chyba

opravte chybu DF-DFERH-01 Mo┼żno budete musie┼ą vysk├║┼ía┼ą v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę kroky na rie┼íenie probl├ęmov jeden po druhom. Chyby, ako s├║ tieto, s├║ ve─żmi frustruj├║ce a m├┤┼żu trva┼ą drahocenn├Ż ─Źas, ktor├Ż ste mohli str├ívi┼ą t├Żm, ┼że rob├şte nie─Źo produkt├şvne. Ak sa potrebujete vyhn├║┼ą probl├ęmom, ako je chyba DF-DFERH-01 v Obchode Play, mali by ste svoj telef├│n v┼żdy aktualizova┼ą na najnov┼íiu verziu.

Okrem aktualiz├ície zariadenia s Androidom mus├şte tie┼ż zabezpe─Źi┼ą synchroniz├íciu d├ítumu a ─Źasu s ─Źasom na internete, aby ste sa zbavili Chyba pri na─Ź├ştan├ş inform├íci├ş zo servera (DF-DFERH-01) probl├ęm. V ─Źasti s koment├írmi n├ím povedzte, ktor├í met├│da pre v├ís pracovala. Ak viete o inej met├│de, ktor├í m├┤┼że tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, m├┤┼żete sa s nami v koment├íroch podeli┼ą.