Oprava Call of Duty Warzone Team Oprava: Ako presta┼ą hra┼ą n├ísledky

Oprava Call of Duty Warzone Team Oprava: Ako presta┼ą hra┼ą n├ísledky 1

aktualizova┼ą

V─Ćaka hre COVID-19 sa v s├║─Źasnosti hra tiahne o viac pou┼ż├şvate─żov po celom svete. Existuj├║ spr├ívy, ┼że ve─ża ─żud├ş hr├í hru online v d├┤sledku toho, ktor├Ż server je ozna─Źen├Ż ako zlyh├ívaj├║ci.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste opravili oneskorenie pri hran├ş hry Call of Duty Warzone v jednoduch├Żch krokoch.

Pad├í v├í┼í Warzone Call of Duty pr├şli┼í r├Żchlo a ─Źasto kles├í fps? Existuje nieko─żko rie┼íen├ş, pomocou ktor├Żch je mo┼żn├ę fps kvapky opravi┼ą a budete m├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą fps, ─Źo nakoniec poskytne lep┼í├ş hern├Ż v├Żkon.

Call of Duty Warzone Lag Fix

Call of Duty Warzone Lag Fix

Aktualizujte ovl├ída─Źe grafiky[PC Users]

Poznámka

Nvidia 442,59 vodi─Źi boli ┼ípeci├ílne vyroben├ę s oh─żadom na Warzone, ale zd├í sa, ┼że AMD nevypustil nov├Żch vodi─Źov, ktor├ş by nasledovali bitku o kr├í─żovsk├ę vydanie.

krok 1: Identifikujte svoju grafick├║ kartu

met├│da 1: Pou┼żite mo┼żnos┼ą h─żadania

lis Windows Tla─Źidlo. Klepnite na panel vyh─żad├ívania. Vyh─żadajte ÔÇ×Inform├ície o syst├ęmeÔÇť. V okne ÔÇ×Syst├ęmov├ę inform├ícieÔÇť klepnite na Komponenty. Posu┼łte zobrazenie nadol do podkateg├│rie ÔÇ×Zobrazi┼ąÔÇť v kateg├│rii ÔÇ×Multim├ędi├íÔÇť. Vyh─żadajte svoj grafick├Ż adapt├ęr v polo┼żk├ích napravo.

met├│da 2: Pou┼ż├şvanie diagnostick├ęho n├ístroja Directx

lis Windows a R s├║─Źasne otvorte dial├│gov├ę okno Spusti┼ą. Na paneli vyh─żad├ívania nap├ş┼íte ÔÇ×dxdiagÔÇť a stla─Źte enter. Otvor├ş sa nov├ę okno diagnostick├ęho n├ístroja Directx. V ─żavej hornej ─Źasti okna bude nieko─żko z├ílo┼żiek. Dotknite sa karty Vykreslenie. V ─Źasti zariadenia si poznamenajte n├ízov grafickej karty. Ak sa karta Render nezobrazuje, kliknite na kartu Zobrazenie. n├ízov integrovanej grafickej karty.

krok 2: Stiahnite si najnovšie aktualizácie a nainštalujte ich

Ni┼ż┼íie s├║ odkazy na grafick├║ kartu, prejdite na ka┼żd├║ webov├║ str├ínku a stiahnite si ju:

Mus├şte si vybra┼ą presn├Ż model po─Ź├şta─Źovej grafickej karty, ktor├Ż sme dostali z predch├ídzaj├║ceho kroku.

Obnovte konfigurácie siete

Poznámka

Uistite sa, ┼że na va┼íom po─Ź├şta─Źi nie s├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie aplik├ície, ktor├ę konzumuj├║ internet. M├┤┼żete to skontrolova┼ą pomocou spr├ívcu prostriedkov v spr├ívcovi ├║loh.

Zme┼łte pripojenie

Pou┼żitie bezdr├┤tov├ęho pripojenia m├┤┼że by┼ą pohodlnej┼íie, najm├Ą ak ste skuto─Źne ─Ćaleko od smerova─Źa, pevn├ę spojenie v┼íak bude v┼żdy lep┼íie. Nejde iba o vy┼í┼íie r├Żchlosti, preto┼że vedenie tie┼ż poskytuje konzistentnej┼íie a stabilnej┼íie spojenie.

Zak├íza┼ą Vsync

Z ovládacieho panela grafickej karty Intel HD

Stla─Źen├şm kl├ívesov Ctrl + Alt + F12 otvorte ovl├ídac├ş panel grafickej karty Intel┬« HD. Kliknite na polo┼żku 3D a vyberte polo┼żku V┼íeobecn├ę nastavenia> Vlastn├ę nastavenia. Vyberte Pou┼żi┼ą nastavenia aplik├ície alebo Zapnut├ę.

Z ovládacieho panela Intel Graphics and Media

Stla─Źen├şm kl├ívesov Ctrl + Alt + F12 otvor├şte ovl├ídac├ş panel Intel Graphics and Media. Kliknite na 3D. Za─Źiarknite pol├ş─Źko pre vlastn├ę nastavenia. Kliknite na ┼í├şpku rozba─żovacej ponuky v ─Źasti Vertik├ílna synchroniz├ícia. Potom vyberte bu─Ć nastavenie aplik├ície alebo zapnut├ę.

Z ovl├ída─Źa Intel Graphics Media Accelerator

Stla─Źen├şm kl├ívesov Ctrl + Alt + F12 otvor├şte ovl├ída─Ź Intel Graphics Media Accelerator Driver. Prejdite na kartu Nastavenia obrazovky. Vyberte roz┼í├şren├ę nastavenia. Nastavte asynchr├│nne odbo─Źenie (alebo vertik├ílnu synchroniz├íciu pre nov┼íie verzie) na hodnotu Zapnut├ę alebo Vypnut├ę. Vyberte Pou┼żi┼ą> OK.

Ak m├íte ─Ćal┼íie pochybnosti, sta─Ź├ş sa vyjadri┼ą ni┼ż┼íie, radi to vyrie┼íime.