Oprava: Adobe Audition nepodporuje vstup DirectSound


 • Adobe Audition je jedn├Żm z najlep┼í├şch dostupn├Żch zvukov├Żch editorov a mix├ęrov na svete.
 • Niektor├ę probl├ęmy v┼íak m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą, ┼że nebude kompatibiln├Ż s DirectSound, a to vyrie┼íime ─Ćalej.
 • Na┼íe ┼ípecializovan├ę Adobe Audition Hub Je pln├í u┼żito─Źn├Żch sprievodcov, ako s├║ nasleduj├║ce.
 • ─Äal┼íie skvel├ę ─Źl├ínky o rie┼íen├ş probl├ęmov s t├Żmto softv├ęrov├Żm bal├şkom n├íjdete na na┼íej str├ínke Adobe Fix.

Ve─żk├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov narazil na probl├ęm, ke─Ć chceli pou┼ż├şva┼ą svoju verziu programu Adobe Audition. Chybov├ę hl├ísenie hovor├ş: Adobe Audition nepodporuje vstup DirectSound.

Tento probl├ęm m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że ve─ża ─żud├ş strat├ş n├íladu, preto┼że konkurz by za norm├ílnych okolnost├ş automaticky vybral predvolen├Ż vstupn├Ż re┼żim pre nov├║ in┼ítal├íciu. Z nejak├ęho d├┤vodu sa tak v niektor├Żch pr├şpadoch nestane.

Z prieskumu, ktor├Ż n├í┼í t├şm urobil v s├║vislosti s touto t├ęmou, sa zd├í, ┼że spolo─Źn├Żm probl├ęmom, ktor├Ż sp├┤sobuje t├║to chybu, je nekompatibilita medzi ovl├ída─Źmi zvukovej karty a ovl├ída─Źmi spusten├Żmi v aplik├ícii Adobe Audition.

Na dosiahnutie dobr├Żch v├Żsledkov je nevyhnutn├ę n├íjs┼ą kompatibiln├Ż ovl├ída─Ź, ktor├Ż bude pracova┼ą pre vstup aj v├Żstup v├í┼ího po─Ź├şta─Źa.

V tomto ─Źl├ínku sa zameriame na niektor├ę z osved─Źen├Żch met├│d rie┼íenia probl├ęmov na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu. Uistite sa, ┼że d├┤sledne postupujte pod─ża krokov uveden├Żch v tomto ─Źl├ínku, aby ste predi┼íli ─Ćal┼í├şm probl├ęmom. ─î├ştajte ─Ćalej a zistite ako.


─îo robi┼ą, ak Adobe Audition nepodporuje vstup DirectSound?

1, Stiahnite si najnovšiu verziu programu Adobe AuditionOprava: Adobe Audition nepodporuje vstup DirectSound 1

Pred vykonan├şm ak├Żchko─żvek krokov na rie┼íenie probl├ęmov uveden├Żch ni┼ż┼íie sa uistite, ┼że pr├ş─Źinou probl├ęmu nie je iba star├í in┼ítal├ícia programu Adobe Audition.

S oh─żadom na to nezabudnite neust├íle udr┼żiava┼ą svoj program aktu├ílny, najm├Ą ak st├íle pou┼ż├şvate verziu z obdobia pred CC.

Z├şskan├şm najnov┼íej verzie vyu┼żijete v┼íetky najnov┼íie funkcie a aktualiz├ície a v┼íetky opravy, ktor├ę boli medzit├Żm implementovan├ę.

OwnloadStiahnite najnovšiu verziu programu Adobe Audition


2, Aktualizujte zvukov├ę ovl├ída─Źe v├í┼ího po─Ź├şta─Źa

 1. lis Win + X kl├ívesy na kl├ívesnici -> vybra┼ą Spr├ívca zariaden├ş.Spr├ívca zariadenia Win x: adobe po─Ź├║vanie nepodporuje priamy zvukov├Ż vstup
 2. V okne Spr├ívca zariaden├ş vyberte polo┼żku "Ovl├ída─Źe zvuku, videa a hier".
 3. Prav├ę tla─Źidlo my┼íi v "Zvukov├ę zariadenie s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm" -> vybra┼ą ÔÇ×Aktualizova┼ą ovl├ída─ŹÔÇť.Aktualiz├ícia zvukov├ęho ovl├ída─Źa v spr├ívcovi zariaden├ş: Konkurzy Adobe nepodporuj├║ priamy zvukov├Ż vstup
 4. Po─Źkajte na dokon─Źenie procesu a pok├║ste sa zisti┼ą, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

M├íte probl├ęmy so skreslen├Żm zvukom? Opravte s nimi tento probl├ęm 7 jednoduch├ę rie┼íenia!


3, Aktualizujte svoje Windows verzia

 1. lis Win + X kl├ívesy na kl├ívesnici -> vybra┼ą konfigur├ícia
 2. Kliknite na Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą.Mo┼żnos┼ą inov├ície a zabezpe─Źenia: Adobe Audition nepodporuje priamy zvukov├Ż vstup
 3. Kliknite na ikonu Skontrolujte aktualiz├ície gomb├şk,Skontrolujte aktualiz├ície: Adobe Audition nepodporuje priamy zvukov├Ż vstup
 4. Po─Źkajte, k├Żm proces dokon─Ź├ş a nain┼ítaluje aktualiz├ície, a potom sk├║ste zisti┼ą, ─Źi tento probl├ęm pretrv├íva.

4, Nain┼ítalujte ovl├ída─Ź ASIO4ALL na pevn├Ż disk v├í┼ího po─Ź├şta─Źa

 1. Stiahnite si bal├şk ovl├ída─Źov ASIO4ALL.
 2. Nain┼ítalujte ho pod─ża pokynov na obrazovke.In┼ítal├ícia ovl├ída─Źa Asio4all: Adobe Audition nepodporuje priamy zvukov├Ż vstup
 3. otvoren├Ż Adobe Audition -> kliknite na Upravi┼ą -> Konfigur├ícia zvukov├ęho hardv├ęru -> kliknite na rozba─żovaciu ponuku.
 4. Vyberte novo nain┼ítalovan├║ ASIO4ALL ovl├ída─Ź pre Upravte zobrazenie, z├íznam zvuku a zobrazenie viacer├Żch z├íznamov.
 5. Pou┼żite nastavenia a sk├║ste zisti┼ą, ─Źi sa t├Żm probl├ęm nevyrie┼íi.

V tomto ─Źl├ínku sa zameriavame na r├Żchly sp├┤sob v├Żberu in├ęho vstupn├ęho a v├Żstupn├ęho zariadenia pre softv├ęr Adobe Audition. D├┤sledn├ę dodr┼żiavanie t├Żchto krokov v├ím ur─Źite pom├┤┼że prekona┼ą t├║to nepr├şjemn├║ chybu a umo┼żn├ş v├ím za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą slu┼żbu Audition v plnej miere.

Nev├íhajte a dajte n├ím vedie┼ą, ─Źi v├ím t├íto pr├şru─Źka pomohla vyrie┼íi┼ą v├í┼í probl├ęm pomocou ni┼ż┼íie uvedenej ─Źasti koment├írov.


Naj─Źastej┼íie ot├ízky: Pre─Ź├ştajte si viac inform├íci├ş o aplik├ícii Adobe Audition

 • Ko─żko stoj├ş program Adobe Audition?

Cena Adobe Audition je v┼íeobecne 74,99 dol├írov za mesa─Źn├ę predplatn├ę, alebo 49,99 dol├írov, ak sa zavia┼żete na cel├Ż rok, ale m├┤┼żete si to vysk├║┼ía┼ą zadarmo pre 7 dn├ş.

 • Na ─Źo sa program Adobe Audition pou┼ż├şva?

Adobe Audition je v┼íeobecne profesion├ílny n├ístroj na presn├ę ├║pravy zvuku, mixovanie a zvukov├ę efekty.

 • M├í program Adobe Audition autotune?

├üno, program Adobe Audition m├í automatick├ę ladenie, spolu s takmer ka┼żd├Żm n├ístrojom, o ktorom si mysl├şte, ┼że by to pomohlo so zvukov├Żm z├íznamom.


Z editora Pozn├ímok: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v j├║li 2019 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.