Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OPPO Watch ofici√°lne odhalen√©; K dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 46 mm a 41 mm

OPPO Watch ofici√°lne odhalen√©; K dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 46 mm a 41 mm 1

Spolu s ofici√°lnym spusten√≠m hry Find X2 predstavila spolońćnosŇ• OPPO svoje v√ībec prv√© inteligentn√© hodinky – v√ĹstiŇĺne pomenovan√© OPPO Watch. Pr√≠stroj m√° okrem mnoh√Ĺch ńŹalŇ°√≠ch funkci√≠ aj vodotesn√Ĺ zakriven√Ĺ displej a elektrokardiogram (EKG).

REKLAMA

Displej OPPO Watch je vybaven√Ĺ panelom AMOLED s 326 ppi a na pravej strane m√° Ň°portov√© puzdro na b√°ze hlin√≠ka s dvoma tlańćidlami. Pr√≠stroj je ohodnoten√Ĺ na odolnosŇ• proti vode 5ATM a je k dispoz√≠cii v dvoch veńĺkostiach: 46 mm s a 1,6-palcov√Ĺ displej a 41 mm s 1,9palcov√Ĺ.

OPPO Watch ofici√°lne odhalen√©; K dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 46 mm a 41 mm 2

Hodinkami je ńćipov√° s√ļprava Snapdragon Wear 2500 spolu s Apollom 3 co-procesor a 8 GB internej pam√§te. Poskytuje tieŇĺ podporu eSIM, ako aj zabudovan√ļ funkciu GPS a NFC a Bluetooth 4,2 konektivita. OPPO Watch funguje na verzii operańćn√©ho syst√©mu Colorpo spolońćnosti Oppo zaloŇĺen√©ho na syst√©me Android a nie na operańćnom syst√©me Google Wear.

SpolońćnosŇ• tvrd√≠, Ňĺe pri norm√°lnom pouŇĺit√≠ m√īŇĺe trvaŇ• 40 hod√≠n na jedno nabitie, a to pribliŇĺne 21 dn√≠, ak beŇĺ√≠ na profile √ļspory energie. Hodinky s√ļ navyŇ°e vybaven√© funkciou r√Ĺchleho nab√≠jania OPPO Watch VOOC, ktor√° umoŇĺŇąuje dobiŇ• 50% bat√©rie za menej ako 20 min√ļt.

OPPO Watch ofici√°lne odhalen√©; K dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 46 mm a 41 mm 3

Okrem predt√Ĺm spomenutej funkcie EKG zariadenie sleduje aj cel√Ĺ rad fyzick√Ĺch aktiv√≠t, ako aj monitorovanie sp√°nku a srdcovej frekvencie. Rovnako ako v√§ńćŇ°ina inteligentn√Ĺch hodiniek obsahuje aj funkcie sledovania telef√≥nov, ako napr√≠klad ovl√°danie upozornen√≠ a hlasov√Ĺch hovorov.

Na z√°ver s√ļ hodinky vybaven√© odn√≠mateńĺn√Ĺmi popruhmi, ktor√© je moŇĺn√© ńĺahko odstr√°niŇ• stlańćen√≠m jedin√©ho tlańćidla. V√Ĺber z t√Ĺchto popruhov zahŇēŇąa taliansku teńĺaciu koŇĺu alebo fluoro-gumu a s√ļ dostupn√© v r√īznych farb√°ch.

OPPO Watch ofici√°lne odhalen√©; K dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 46 mm a 41 mm 4

REKLAMA

Hodiny OPPO Watch bud√ļ uveden√© na trh v ńĆ√≠ne 24. marca a ich cena je 41 999 CNY (~ RM1202) pre variant 46 mm a 4199 CNY (~ RM902) pre model 41 mm. SpolońćnosŇ• uv√°dza, Ňĺe bude k dispoz√≠cii na celom svete, ale neuviedla d√°tum vydania.

(Zdroj: OPPO cez GSMArena.)