Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Oppo Watch: objavte svoj technický list skôr

Technický list Oppo Watch, pripojené hodinky, ktoré musí výrobca odhaliť súčasne s Oppo Find X2, práve unikol na Weibo. Objavili sme zariadenie pod Snapdragon Wear 2500 so senzorom EKG a potápačským odporom 5 ATM.

Oppo Watch: objavte svoj technický list skôr 1 Oppo Watch / Credits: Digitálny chat cez Weibo

Apple Watch do značnej miery dominuje trhu s inteligentnými hodinami, čo tlačí veľkých výrobcov smartphones vytrvať v hľadaní vzorca, ktoré zvrhne toto zariadenie. V najatraktívnejších alternatívach kApple Watch, veľa očakávame od Oppo Watch, prepojených hodiniek, ktoré evokujú veľa majstra trhu, pokiaľ ide o dizajn a funkčnosť, ale za oveľa nižšiu cenu, pričom sú kompatibilné s smartphones Android.

Únik z čínskeho účastníka digitálnej chatovej relácie na weibo odhaľuje alebo potvrdzuje prvky technického listu. Hodinky Oppo Watch by preto mali mať zakrivenú OLED obrazovku 191 “s hustotou pixelov 326 ppi schopnou vykresliť 100% farebného priestoru DCI-P3. Hodinky budú poháňané Snapdragon Wear 2500 SoC spárovaným s procesorom Apollo 3, Rovnako ako Apple Watch posledné hodinky budú mať snímač EKG.

Rovnako ako základný snímač srdcovej frekvencie. Ďalšie paralelné sApple Watch, tieto hodinky budú ponúkať funkciu hlasitého telefónu, ktorý je veľmi podobný funkcii „vysielačky“ v prípade hodiniek od spoločnosti Cupertino. Spoločnosť Oppo túto funkciu už vyskúšala. Podľa relácie digitálneho chatu inteligentné hodinky odolávajú potápaniu až do 5 ATM, čo zodpovedá hĺbke 50 metrov.

Čítať tiež: Oppo je inšpirovanéApple Watch pre svoje nové pripojené hodinky, ako vzduch deja vu

Nie je prekvapením, že by zariadenie malo používať operačný systém Google Wear. Podľa GSMArena budú hodinky Oppo k dispozícii v čiernej, bielej a zlatej farbe. Malo by sa predávať okolo 2000 juanov, čo je zhruba 259 EUR.

zdroj: GSMArena