OPPO v√§ńćŇ°ina zo svetov√©ho mobiln√©ho kongresu v ҆anghaji 2021: nov√© technologick√© a‚Ķ

A OPPO, marec l√≠der de tecnologia √† n√≠vel mundial, announcement algumas das inova√ß√Ķes tecnol√≥gicas que ir√° revelar no Mobile World Congress, Shanghai (MWCS) 2021. De 23 a 25 de fevereiro, a OPPO ir√° anunciar os progressos no desenvolvimto do 5G, em conjun Comce seus parceiros, bem como evolu√ß√Ķes no desenvolvimento da sua tecnologia de carregamento, em conciitos de smartphone e Internet das Coisas (IOT – Internet of Things).

Carregamento mais r√°pido para todos

A OPPO predv√°dza svoje nov√© a nov√© technologick√© technol√≥gie, vyuŇĺ√≠va a inovuje koncepciu rozŇ°√≠renia svojho smartf√≥nu OPPO X 2021, prińćom pon√ļka mnoŇĺstvo moŇĺnost√≠ pre svoju technick√ļ technol√≥giu. carregamento Flash VOOC. ŇĹiadna entanto, a emocion√°lne em√≥cie, ktor√© m√īŇĺu maŇ• za n√°sledok viac glob√°lnej a glob√°lnej iniciat√≠vy, ako s√ļ hlavn√© √ļlohy a probl√©my.

MOŇĹN√Č OPERAńĆN√Č A V√ĚZNAMN√Č INFORM√ĀCIE O VIDEO VOOC em 2014. O MWCS oferece a oportunidade de exibir as inova√ß√Ķes e as parcerias que ir√£o expandir or seu ecossistema no futuro, chegando a mais pisoas atrav√©s de viu.

Ako to robia moŇĺn√© 5G

K dispoz√≠cii s√ļ vŇ°etky moŇĺn√© √ļdaje do roku 2020, ktor√© m√īŇĺu obsahovaŇ• jednu z nasleduj√ļcich uk√°Ňĺok a velocidadov√Ĺch sk√ļŇ°ok. technol√≥gia 5G mmWave da OPPO (on mili militricas to 5G) no stand da China Unicom. Technol√≥gia 5G mmWave je z√°kladnou z√°kladŇąou pre 5G a 5G CPE da OPPO, ńćo znamen√°, Ňĺe nie s√ļ k dispoz√≠cii Ňĺiadne MWCS.

O 5G CPE da OPPO prev√°dzajte vŇ°etky svoje 5G siete na Wi-Fi a z√≠skajte zv√ĹŇ°en√Ĺ rozpońćet. Medzi hlavn√© radińće patr√≠ radińće, Ericsson a Ericsson a ich rad patentovan√Ĺch patentovan√Ĺch ant√©n, alebo 5G CPE transform√°cie a sp√°jania vŇ°etk√Ĺch velocid√°d pońćetn√Ĺch a reakt√≠vnych paraleln√Ĺch ako futuristick√Ĺch a inteligentn√Ĺch inteligentn√Ĺch syst√©mov. VŇ°etci n√°vŇ°tevn√≠ci sa m√īŇĺu na OPPO pozrieŇ• na hlavn√© mesto.

William Liu, prezident marketingu Global da OPPO, afirmou: ‚ÄěO c√©u √© o limite para a OPPO. ŇĹiadny svetov√Ĺ kongres Mobile 2021, ҆anghaj, Spojen√© Ň°t√°ty americk√© a hlavn√© technologick√© oblasti, ktor√© poskytuj√ļ najv√§ńćŇ°iu moŇĺn√ļ mieru OPPO a rozŇ°iruj√ļ svoju p√īsobnosŇ• v oblasti priemyslu. ‚Äú

Inform√°cie o novink√°ch a aktualiz√°ci√°ch OPPO n√°jdete v prehńĺadoch bez stojana N2-E40.

Pozrite sa na Shangai, urobte vŇ°etko, ńćo mus√≠te urobiŇ•, aby ste sa dozvedeli viac, bez AndroidGeek.