Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OPPO sa chyst├í uvies┼ą na trh nov├ę sl├║chadl├í TWS

oppo true bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

Odvtedy sa v├Żrobcovia smartf├│nov rozhodli opusti┼ą stojan s mini jackmi, trh s smartf├│nmi bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í je to st├íle rozmanitej┼íie. Ka┼żd├í spolo─Źnos┼ą m├í svoj vlastn├Ż ┼ípi─Źkov├Ż model, takmer v┼żdy tohto typu skuto─Źn├ę bezdr├┤tov├ę pripojenie, ako v pr├şpade OPPO, Po prvom O-Free, ktor├Ż bol uveden├Ż na trh v roku 2018 s programom Find X, sme spolu so s├ęriou Reno videli program Enco Free. 3 na konci roku 2019. A do roku 2020 bude tie┼ż pr├şchod a nov├Ż model, zobrazen├Ż na tomto prvom obr├ízku, unikol na sie┼ą.

PRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż:
OPPO sa zotavuje z koronav├şrusu a diskutuje o svojich pl├ínoch pre Z├ípad

─Äal┼íie OPS sl├║chadl├í OPPO vyzeraj├║ ako Huawei FreeBuds, ale nenechajte sa zmias┼ą

oppo true bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

V prvej krabici ┼ítyroch pr├ştomn├Żch vid├şme dok, ktor├Ż bude obsahova┼ą tieto nov├ę sl├║chadl├í OPPO TWS, ktor├Żch vzh─żad okam┼żite upozorn├ş na Huawei FreeBuds. 3, V skuto─Źnosti nem├í kruhov├ę puzdro otvor smerom nahor, ale otv├íra sa pozd─║┼żne a odha─żuje horizont├ílne le┼żiace sl├║chadl├í. Funkcie sl├║chadiel s├║ celkom kanonick├ę, bez zjavn├Żch "op├şc" pre in├ę zna─Źky, ako sa to niekedy m├┤┼że sta┼ą u ├ízijsk├Żch zna─Źiek.

Aj ke─Ć n├ím z├íbery v omietkach nepom├íhaj├║, je celkom zrejm├ę, ┼że budeme ─Źeli┼ą sl├║chadl├í do u┼í├ş, pravdepodobne stredn├ęho / vysok├ęho rozsahu. Vid├şme ┼ítrbinu, ktor├í zakryje jeden z mo┼żn├Żch viacer├Żch pr├ştomn├Żch mikrof├│nov: aby tam mohol by┼ą sistema Akt├şvne potla─Źenie hluku?


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknite na hviezdi─Źku a pridajte n├ís medzi svoje ob─ż├║ben├ę ԺɴŞĆ.


Predch├ídzaj├║ci ─Źl├ínokRealme 6i: up├║tavky odha─żuj├║ takmer v┼íetky ┼ípecifik├ície─Äal┼í├ş ─Źl├ínokXiaomi Sothing je najmen┼íia raketa na kom├íre v┼íetk├Żch ─Źias a m├í z─żavu 40% OPPO sa chyst├í uvies┼ą na trh nov├ę sl├║chadl├í TWS 1

V├í┼íniv├Ż pre v┼íetko, ─Źo sa to─Ź├ş okolo sveta ┼ípi─Źkov├Żch technol├│gi├ş, s osobitnou v├í┼í┼łou pre telefonovanie.
┬áHudobn├şk vo svojom vo─żnom ─Źase.