Oppo Realme X2 a Realme XT k Dispozícii Zľavu

Realme X2 realme XT

Oppo stupňuje svoju hru a zvyšovanie bar pre rozpočet smartphones ponúknuť viac a menej. Oppo Realme série smartphones označili ich vlastné nika a teraz sa snaží získať podiel na trhu, že to bolo po. Obdobne. na Realme X2 a Realme XT sú teraz k dispozícii na masívne zľavy na obmedzenú dobu. Ak chcete pre seba, postupujte podľa odkazov uvedených.

Oppo Realme X2 a Realme XT Nadol $319 a $289 na Obmedzený Čas

Oppo Realme X2 a Realme XT sú k dispozícii za zvýhodnenú cenu na obmedzené len raz. To znamená, že cena pokles je k dispozícii iba na obmedzený čas, len to bude vrátiť sa do svojho pôvodného modelu, ak sa nebudete ponáhľať. Tak konať rýchlo, a aby váš podiel na čo najskôr, ako môžete. Okrem toho, obe varianty prísť so štyrmi zadnej kamery pre lepšie fotografie a videá.

Realme X2

Realme X2 a Realme XT prichádza s elegantný lesklý vzhľad a pocit. Oba telefóny majú zárezu hore, ktorý komplimenty všetky obrazovke dizajn. Okrem toho, obe smartphones prísť, so zabudovaným in-displej snímač odtlačkov prstov pre rýchlejšie uvoľnenie.

Ako na špecifikácie, na Realme X2 prichádza s Snapdragon 730G procesor, 8 gb pamäte RAM a 128 gb úložnej kapacity. Na Realme XT, na druhej strane, funkcie Snapdragon 712 AIE procesor s 8 gb pamäte RAM a 128 gb úložnej kapacity.

Oppo Realme X2 a Realme XT k Dispozícii Zľavu 1nofollow

Na Realme X2 je k dispozícii na zľavu 25 percent, cena na $319.99 v Bielej farbe. Cez hlavu na tento odkaz aby si to.

Realme XT je k dispozícii na 23 percent mimo, cena na $289.99 v Bielej farbe. Cez hlavu na tento odkaz aby si to. Dostať Modré farebné prevedenie tu.

To všetko je na zľava na tieto rozpočtu telefóny od Oppo. ak hľadáte si to pre seba, uistite sa, že konať rýchlo, a aby váš podiel na čo najskôr, ako môžete. Tiež, pozrite sa na našu zľavu na Xiao TV Soundbar.

Model, ktorý ste hľadali dostať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Odoslať