OPPO predstavuje svoje 125W rýchle nabíjanie a nový rad…

Hovoriť o rýchlom nabíjaní je diskutovať o tom, či to poškodí alebo nepoškodí batériu, ale jasné je, že výrobcovia dávajú všetko mäso na gril, aby nabili váš mobilný telefón rýchlejšie a rýchlejšie.

Bez toho, aby sme išli ďalej, OPPO predstavilo svoje 125W rýchle nabíjanie spolu s radom nabíjačiek, o ktorých si povieme nižšie. Chcete vidieť, aká je táto technológia efektívna alebo či sa naozaj oplatí?

125W rýchle nabíjanie OPPO nabije 4000 mAh batériu len za 20 minút

Táto nová technológia od OPPO dosahuje rýchlosti načítania, aké ste doteraz nemalia je pred ostatnými výrobcami, ktorí už na tejto technológii pracujú. Spolu s ním prichádza 65W bezdrôtová nabíjačka (AirVOOC) a 50W mini nabíjačka (SuperVOOC), najmenšia a najtenšia na svete.

OPPO tvrdí, že táto nová technológia nabíjania je to bezpečné a efektívne vďaka pokročilému šifrovaciemu algoritmu a veľmi presným regulátorom regulácie teploty. Tieto nové rýchlosti nabíjania sú navrhnuté pre vyšší energetický výdaj v súčasných mobiloch, odvodený od používania 5G a predĺženia doby sledovania videa alebo väčšieho počtu hodín hrania hier na mobiloch.

125W rýchle nabíjanie OPPO dokáže nabiť 4000 mAh batériu až na 41 % za pouhých 5 minút

Je Nový technológia nabíjania je tiež spätne kompatibilná s technológiami VOOC a SuperVOOC, vrátane bežných nabíjacích protokolov ako 65W PD a 125W PPPS. Vďaka priamejšej záťaži tento nový systém dosahuje až 20V a 6, 25A na dosiahnutie výkonu 125W.

Pokiaľ ide o nové batérie (ktoré podporujú túto záťaž), sú vybavené dvojité 6C články s novým pomerom batérie, nabíjacími pumpami, vysoko integrovaným MCU (ovládač, ktorý reguluje jeho činnosť) a pokročilými vnútornými štruktúrami, ktoré umožnili toto zlepšenie účinnosti nabíjania. Vnútri obsahujú aj 10 teplotných senzorov, ktoré neustále monitorujú stav záťaže, čím ho maximálne zabezpečujú.

Nové nabíjačky OPPO 2020

Veľmi zaujímavá je aj jeho 65W bezdrôtová nabíjačka

Vieme, že stále viac ľudí má tendenciu zanechávať káble, a preto je nový AirVOOC s výkonom až 65 W skvelým riešením, ktoré prekonáva mnohé konvenčné káblové rýchle nabíjania pomocou paralelný dizajn s dvojitou cievkou na zvýšenie rýchlosti načítania. Plne nabije 4000 mAh batériu len za 30 minút a je kompatibilný aj so štandardom Qi.

A mini nabíjačka bude užitočná na to, aby ste si užili vysokú rýchlosť nabíjania na veľmi malom priestore.

A teraz na záver uviedla na trh aj 50W mini nabíjačku SuperVOOC, ktorá má a veľkosť podobná držiaku kartyBezpochyby dobrá nabíjačka, ktorú môžete nosiť kdekoľvek vo vrecku a rýchlo nabiť svoj mobil. Dodáva sa so 110W nabíjačkou, ktorá zaberá menej miesta ako 125W nabíjačka.

Čo poviete na rýchle nabíjanie budúcnosti? Chceli by ste ho na mobile alebo patríte k tým, ktorí preferujú pomalšie nabíjanie?