OPPO n├íjde design X2 na odhalen├Żch fotografi├ích

OPPO n├íjde design X2 na odhalen├Żch fotografi├ích 1

Dizajn OPPO Find X2 sa od janu├íra ofici├ílneho ozn├ímenia VP Briana Shena v janu├íri udr┼żiaval v z├ípletke. Zd├í sa v┼íak, ┼że sa m├┤┼żeme kone─Źne dobre pozrie┼ą na nadch├ídzaj├║ci telef├│n prostredn├şctvom ned├ívneho ├║niku.

REKLAMA

├Üdajn├ę ┼żiv├ę fotografie ┼ítandardn├ęho variantu Find X2 odovzdal u┼ż├şvate─ż Mutz1337 d┼ła Twitter, Obr├ízky ukazuj├║, ┼że telef├│n m├í vodotesn├Ż zakriven├Ż displej s mal├Żm v├Żrezom na dieru v ─żavej hornej ─Źasti. Sl├║chadlo je vybaven├ę aj kovov├Żm vyblednut├Żm zelen├Żm zadn├Żm krytom.

# OPPOFindX2 vyzer├í tak dobre­čśŹ
Na za─Źatie skuto─Źne nad┼íen├ş pic.twitter.com/Y0Tx0EiOfT

– Sven (@ Mutz1337) 28. febru├íra 2020

Find X2's je tie┼ż vybaven├Ż pred─║┼żen├Żm zadn├Żm trojit├Żm fotoapar├ítom, ktor├Ż obsahuje teleobjekt├şv Hybrid Zoom. O─Źak├íva sa, ┼że ─Ćal┼íie dve kamery bud├║ 48MP hlavn├ę a teleobjekt├şv. ─Äalej je napravo tla─Źidlo nap├íjania / blokovania, zatia─ż ─Źo kol├şsky hlasitosti s├║ na ─żavej strane.

Potvrden├ę ┼ípecifik├ície pre OPPO Find X2 zah┼Ľ┼łaj├║ 2K displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a 240 Hz dotykov├Żm vzorkovan├şm. Ke─Ć sa ofici├ílne uvedie do prev├ídzky 10. marca 2020 v Malajzii, dozvieme sa viac o pripravovanom smartf├│ne.

(Zdroj: Mutz13377 cez GSMArena.)

REKLAMA