OPPO K9 Pro ponúka ukážky vykresľovania oficiálnych sprievodcov a špeciálnych edícií, ktoré nájdete…

Môžete hovoriť o skutočných telefónnych linkách, ako aj o najnovšej sérii Xiaomi CC11 a ďalších.

Môžete hovoriť o skutočných telefónnych linkách, ako aj o najnovšej sérii Xiaomi CC11 a ďalších.

Súbor je obľúbený predovšetkým ako novopečený spevák. Môžete hovoriť o skutočných telefónnych linkách, ako aj o najnovšej sérii Xiaomi CC11 a ďalších. Há também rumores de que a OPPO irá lançar dois telefones este mês. Viac o K9 Pro, que está a substituent o procesore MediaTek por um Dimensity 1200.

Možnosti aparátu a OPPO K9 Pro navrhujú horizontálne usporiadanie modulov kameru Vivo X70 Pro +, čo znamená, že väčšina z nich má veľký význam pre zmenu konfigurácie. O ecrã é um ecrã único com um buraco no canto superior esquerdo. Náš telefón: OPPO K9 PRO, temná hromadná výroba PEYM00, cena za 2399 RMB (315 €). Informácie o žiadnej webovej stránke: Väčšina vybavenia obsahuje AMOLED displej s rozlíšením 2400 × 1080 pixelov a rozlíšením tam, kde je umiestnený. 6, 43 polegadas; čelná kamera s rozlíšením 16 MP; celková dĺžka trasy je 64 MP + 8 MP + 2 MP; priemer 158,7 × 73,5 × 8,5 mm e pesa 180 g; podporuje NFC e tem uma entrada para auscultadores de 3,5 mm.

Súvisiace články: ColorOS 12 novo vydaných novín smartphones OPPO, OnePlus a realita

O OPPO K9 Pro sa ponúka 8 GB / 12 GB RAM + 128 GB / 256 GB ROM, kapacita 4400 mAh (nominálna). Vyhľadajte a vyhľadajte OPPO Find X3 Pro Photographer, vydanie, ktoré ponúka rôzne modely Find X3 Pro. Rozdielne druhy espcíficas aindaoão foram clarificadas. A empresa também potvrďte o lançamento de uma nova série Reno7. Súčasný a nový systém ColorOS nemá k dispozícii žiadny konečný cieľ, má veľké množstvo bežných portálov, portov a mnohých ďalších typov telefónov s primárnym umiestnením a systémom ColorOS 12.

Fonte 1, Fonte 2, Fonte 3

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3