Oppo Find X3 Pro – Primeiras zap√īsob√≠ a je ofici√°lny

O OPPO N√°jdite X origin√°lnych nasceu em 2018 e foi, na altura, um vybaven√≠ revolucion√°rio. Por que digo revolucion√°rio? Porque n√£o tinha apenas uma c√Ęmara frontal escondida, na verdade, a c√Ęmara routeira estava escondida numa parte deslizante. Agora, quos anos depois do Oppo Find X original and de um kompete OPPO Find X2, a empresa apresenta and linha OPPO Find X3 que √© komposta por tr√™s mode: OPPO Find x3 Pro 5G, OPPO Find X3 Neo e OPPO Find X3 Lite.

A s√©rie OPPO N√°jdite X3, ktor√© m√īŇĺu obsahovaŇ• veńĺk√© mnoŇĺstvo momentov, ako s√ļ moje j√° a ńŹalŇ°ie, alebo n√°jsŇ• OPPO X3 Pro 5G, ktor√© maj√ļ vŇ°etky druhy algunov, ako aj ostatn√© modely, ktor√© si predstavuj√ļ svoje hlavn√© nosy.

Aktu√°lne obr√°zky:

Ofici√°lne inform√°cie o Oppo Find X3 Pro: Dizajn a v√Ĺkon

A OPPO Tem por regra dedicar muito tempo e recursos ao Design design with some equipment equipment topo to eo OPPO Find X3 Pro talvez seja o expoente m√°ximo desta filosofia.

O procese cria√ß√£o do OPPO N√°jdite X3 pasa por mais de 2.000 pontos de controlo de ajuste de precis√£o da curva da Superf√≠cie routeira. Nasleduj√ļca implement√°cia OPPO ‚ÄúSuperf√≠cie Imposs√≠vel‚ÄĚ Okrem toho m√īŇĺete spracovaŇ• niekońĺko vide√≠, vytvoriŇ• logo, zobraziŇ• logo, vytvoriŇ• logo, obnoviŇ• proces revidovania videa a znova klikn√ļŇ• na OC0, aby ste z√≠skali ńćo najv√§ńćŇ°√≠ podiel na svojom d√īsledku.

O ecr√£, por sua vez, √© komposto por um painel AMOLED curvo de 6,7 rozl√≠Ň°enie je 3216 √ó 1440 pixelov, ńćo znamen√°, Ňĺe ofici√°lna licencia bude maŇ• 3K a bude predstavovaŇ• jednu z najviac prisp√īsoben√Ĺch oper√°ci√≠ sn√≠mkovej frekvencie 10 Hz aŇĺ 120 Hz. V√Ĺsledok je veńĺk√Ĺ, ako je moŇĺn√© Galaxy S21 Ultra, “prisp√īsoben√° sn√≠mkov√° frekvencia”, ktor√° pon√ļka v√§ńćŇ°iu auton√≥miu.

OPPO Find X3 Pro

DodrŇĺiavajte OPPO N√°jdite X3 Pro 5G technol√≥giu, ktor√° podporuje a podporuje technologick√ļ oblasŇ• OPPO. Viac ako 10-bitov√© prepojenie jadier s veńĺk√Ĺm pońćtom odkazov, ich reprodukcia a zobrazenie 1, 07 mil. Mil. Jadier. Medzi ńŹalŇ°ie moŇĺnosti patr√≠ Full -Path Color Management System do telef√≥nu – v√§ńćŇ°ia technick√° a emońćn√° √ļroveŇą a celkov√© tempo.

Gestov√Ĺ a celońć√≠seln√Ĺ amplia ako prv√Ĺ z vizu√°lov:

DCI-P3 zobrazuje 10-bitové HEIF formáty integrálneho formátu

ńĆo sa t√Ĺka v√§ńćŇ°ieho pońćtu bud√ļcich domov, n√°jdete tu mnoŇĺstvo ńŹalŇ°√≠ch jadier jadier a pońćet v√ĹŇ°kov√Ĺch profilov, ako aj ńŹalŇ°ie technick√© a technologick√© predpoklady pre OPPO, ktor√© v√°m umoŇĺnia dosiahnuŇ• mimoriadne n√°rońćn√© reprodukcie hardv√©ru. Celkov√© mnoŇĺstvo integr√°lnych integr√°lnych celkov√Ĺch mnoŇĺstiev, ako je to moŇĺn√©, m√īŇĺe maŇ• jednu z nasleduj√ļcich oblast√≠: najv√§ńćŇ°ia kompatibilita, najv√§ńćŇ°ia kompatibilita, vysok√° kvalita, P3.

N√°jdite a n√°jdite Oppo N√°jdite X3 Pro, o telef√≥ne a telef√≥ne, ktor√Ĺ m√° najv√§ńćŇ°iu moŇĺn√ļ prenosov√ļ kvalitu, ako je uveden√© vyŇ°Ň°ie. O OPPO N√°jdite X3 pre 193 g, ktor√© v√°s preved√ļ mnoh√Ĺmi transform√°ciami a nadmern√Ĺm vybaven√≠m.

S√ļvisiace ńćl√°nky: Tablety OPPO predstavuj√ļ jednu z najv√ĹraznejŇ°√≠ch propagańćn√Ĺch fotografi√≠ do syst√©mu ColorOS 12.

O corpo de vidro √© escorregadio e sujeito a manchas como de costume, por isso sugiro que usem uma capa para proteger a “Superf√≠cie impresss√≠vel”. O telefone no seu todo parece robusto e muito premium. O N√°jdite X23Pro s klasifik√°ciou IP68 s odolnosŇ•ou a odolnosŇ•ou. M√° to veńĺk√Ĺ v√Ĺznam pre telef√≥ny s dlhou trvanlivosŇ•ou debaixo d’√°gua (1,5 viac ako 30 min√ļt.

Procesor, RAM a pam√§Ň•

O N√°jdite X2 Pro vybaven√≠m cel√©ho procesora Qualcomm Snapdragon 888 SoC, ńćo je najd√īleŇĺitejŇ°ie pre SoC da Qualcomm, ako aj pre v√§ńćŇ°inu vybavenia portf√≥lia portugalsk√©ho, portugalsk√©ho ńćipu. Motor je topo, OPPO obsahuje 12 GB LPDDR5 pam√§Ň• RAM a 256 GB UFS 5.1 de armazenamento. ńĆo sa t√Ĺka prepojenia, alebo OPPO Find X3 Pro 5G, preńć√≠tajte si o naŇ°ej najnovŇ°ej verzii Wi-Fi 6 HE160, BT 5.2.

Na parte trasyira, o Find X3 Pro tem uma configura√ß√£o de c√Ęmara do melhor que existe na ind√ļstria. EA konfigur√°cia kamery obsahuje hlavn√Ĺ sn√≠mańć s rozl√≠Ň°en√≠m 50 MP, ultra Ň°irokouhl√Ĺ s rozl√≠Ň°en√≠m 50 MP, s teleobjekt√≠vom s rozl√≠Ň°en√≠m 13 MP (s dvojn√°sobn√Ĺm pribl√≠Ňĺen√≠m a pribl√≠Ňĺen√≠m) a s menŇ°√≠m pońćtom sn√≠mańćov v makre. 3 MP. Norm√°lne ako veńĺk√© makro akrescent√°, ktor√© m√īŇĺu maŇ• za n√°sledok zv√§ńćŇ°enie z√°beru, zv√§ńćŇ°enie 25 -n√°sobn√©ho zv√§ńćŇ°enia z√°beru Triumf√°lne z√°bery intermezantn√©ho z√°beru, ktor√© sa m√īŇĺu l√≠Ň°iŇ• od beŇĺn√©ho mikroskopick√©ho vytv√°rania. Sim leram bem. E aqui fica um exemplo de uma foto tirada √† toalha da mesa de jantar …

NaŇ°e vertentes da vertices da c√£mara, podem esperar um excelente desempenho em fotos noturnas e uma vŇ°estranilidade incr√≠vel, iremos dedicar-nos and explorar este ponto na nossa an√°lise completa.

Operańćn√Ĺ syst√©m, bat√©ria a v√Ĺkon 65 W

O smartf√≥n zodpoved√° ColorOS 11.1 baseado bez Android 11. Teplota bat√©rie 40,500 mAh, podpora pre superregul√°tor Super VOOC 2.0 Bleskov√© nab√≠janie 65 W a v√ĹkonnosŇ• AirVOOC 30 W s extr√©mnym v√Ĺkonom. Temo a o senzory digital digital display, and bastante r√°pido. Alem disso, gostei do recurso de desbloqueio facial r√°pido, que √© compar√°vel √†s refer√™ncias do mercado.

An√°lise inicial e Primeiras zap√īsob√≠

O Oppo Find X3 Pro a qualquer sombra de d√ļvida um smartphone FlagShip de qualquer √Ęngulo que abordemos a quest√£o. V√§ńćŇ°ina z nich m√° priemern√ļ dńļŇĺku Ňĺivota, ńćo znamen√°, Ňĺe je moŇĺn√© ju definit√≠vne definovaŇ•. Mas o telefone certamente parece e se sente premium em todos os par√Ęmetros que test√°mos at√© ao momento J√° estou impressionado com o carregamento r√°pido ea c√Ęmara parece promissora, eo ecr√£ √© candidateato and um dos melhores da ind√ļstria. Dito isso, h√° muitas coisas neste telefone que testarei nos pr√≥ximos dias.

O OPPO N√°jdite X3 Pro 5G, ktor√© m√°te k dispoz√≠cii 25 mili√≥nov portugalsk√Ĺch portugalsk√Ĺch jadier, a preto Brilhante a PVP od 1199 ‚ā¨.