Oppo Find X2 Spotted Naked in Live Images

Oppo Find X2 Spotted Naked in Live Images

Oppo Find X2 agresívne zasahuje mlynáre a jeho spustenie bolo potvrdené na marec 6, stále viac a viac teaserov vychádza. Teraz sa na internete objavil živý obraz smartfónu. Potvrdzuje niektoré z už spomenutých detailov.

Oppo Find X2 Spotted in Live Image

Smartfón Oppo Find X2 má zo strán kompaktný pôdorys, takmer pripomína vlajkové lode spoločnosti Sony. Zdá sa, že jeho predný dizajn nemá rámy a má tiež zakrivené hrany. V ľavom hornom rohu je tiež obrazovka na dierovanie.

Oppo Find X2 Spotted Naked in Live Images

Živé obrázky tiež potvrdzujú nastavenie vertikálnej zadnej kamery, má primárny snímač s rozlíšením 48 megapixelov, ďalší objektív a má tiež periskopovú kameru, ktorá bude mať úžasnú schopnosť priblíženia.

To je to, čo živé obrázky naznačujú, že niektoré jeho špecifikácie boli prepustené skôr, poďme sa rýchlo pozrieť. Hovorí sa, že prichádza s väčším displejom so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Predná časť bude mať ochranu skla Corning Gorilla.

Oppo Find X2 Spotted Naked in Live Images

Budú poháňané Qualcomm Snapdragon 865 SoC spárovaným s 12 GB RAM. Bude v nej umiestnená obrovská batéria a podpora pre 30 W bezdrôtové a 65 W rýchle nabíjanie.

Okrem toho bude mať Find X2 plnohodnotnú podporu 5G od najlepších operátorov ponúkajúcich službu. Farebné varianty nie sú odhalené, ale živý obrázok potvrdí druh šedého titánu.

Prečítajte si tiež: Realme 6 Pro Hits Geekbench Odhalenie detailov pred marcom 5 odpálenie

Zostaňte naladení, ak chcete získať viac informácií o Oppo Find X2 a tiež sa prihlásiť na odber nášho YouTube Konverzia modulu gadget pre najnovšie správy, recenzie, rozbalenie a tipy / triky.

zdroj