Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Oppo Find X2 Pro sa vkradne do DxOMark ako najlepŇ°√≠ fotoapar√°t na smartf√≥ne

Proti vŇ°etk√Ĺm pravdepodobnostiam, a OPPO skńļzol na prv√© miesto fotografick√Ĺch testov DxOMark, hovor√≠me o ned√°vno ohl√°senom Oppo Find X2 Pro, ńćo vedie hodnotenie so sk√≥re 124 bodov, ktor√© s√ļ rozdelen√© na 134 pre fotografiu a 104 pre video. presne rovnak√© sk√≥re ako Xiaomi Mi 10 Pro, ktor√Ĺ je zaraden√Ĺ na druh√© miesto a tret√≠ je Huawei Mate 30 Pro 5G so sk√≥re 123 bodov (134/102).

Ako je uveden√©, tento termin√°l pouŇĺ√≠va konfigur√°ciu trojit√° zadn√° kamera s hlavn√Ĺm sn√≠mańćom 48 megapixelov s technol√≥giou Quad-Bayer, druh√Ĺm sn√≠mańćom 48 MP pre ultraŇ°irok√Ĺ uhol a 13 MP teleobjekt√≠vom. To vŇ°etko je podporovan√© automatick√Ĺm zaostrovan√≠m PDAF, dvojfarebn√Ĺm du√°lnym LED bleskom a schopnosŇ•ou zachytiŇ• video 4K @ 60 FPS.

Obal Oppo Find X2 Pro 740x314 0

Pozit√≠vne naznańćuj√ļ, Ňĺe el Oppo Find X2 Pro Pon√ļka vynikaj√ļci v√Ĺkon automatick√©ho zaostrovania, vynikaj√ļce vyv√°Ňĺenie farieb a dynamick√Ĺ rozsah, n√≠zky Ň°um v akomkońĺvek osvetlen√≠, dobr√ļ √ļroveŇą detailov, dosah s kr√°tkym zv√§ńćŇ°en√≠m, dobr√Ĺ ultra-panoramatick√Ĺ obraz s mal√Ĺm skreslen√≠m alebo dobr√Ĺ efekt bokeh. Negat√≠vnym bodom je, Prev√°dzka HDR za urńćit√Ĺch podmienok strata text√ļr v interi√©rov√Ĺch videoz√°znamoch alebo Ň°um pri vytv√°ran√≠ interi√©rov√Ĺch vide√≠. VŇ°etky anal√Ĺzy m√īŇĺete vidieŇ• na nasleduj√ļcom odkaze.