Oppo Find X2 Pro Limited Edition, Image alebo Invisible Camera?

Oppo Find X2 Pro Limited Edition, je tento prémiový smartphone tento rok, aby ešte viac tlačil na funkcie špičkovej čínskej rady?

Isté je, že jeho umiestnenie bude ešte vyššie, pretože vďaka neúnosným nákladom bude toto zariadenie výklenkom. Je tu však zaujímavý detail. Veľmi vysoké náklady mohli ponechať priestor, aby bolo možné urobiť prvý smartfón s prednou kamerou pod displejom, a preto by bolo neviditeľné.

Oppo Find X2 Pro Limited Edition

Šírenie obrázkov bolo dobre informovanou webovou stránkou pre LetsGoDigital, veľmi autoritatívny zdroj prognóz.

Oppo Nájdite X2 Pro prišiel na trh minulú jar a priniesol špičkové funkcie s fotoaparátom, ktorý nemá čo závidieť najslávnejším značkám. Na podporu tejto práce dosiahli fotografické predstavenia svoj význam 124 na DxOMark.

Limitovaná edícia Oppo Find X2 Pro sa od dizajnu líši v porovnaní so smartfónom, z ktorého prevzala základ. Najprv na bočnom profile vidíme prepínač so zapnutými farbami Talianska vlajka zatiaľ čo chrbát má rôzne vzory, na obrázkoch vidíme dobre 3,

Usporiadanie kamery je rovnaké pre všetky modely, zatiaľ čo sa zmení poloha LED blesku. V dvoch modeloch však existuje množstvo červených LED, ktoré nie sú lepšie identifikované.

Čo je však prekvapujúce, je predný dizajn, pretože na prednej kamere nie sú žiadne stopy. Riešenia môžu byť dve:

Kamera je integrovaná pod displej a stáva sa tak úplne priehľadnou. Oppo s týmto riešením už nejaký čas pracuje, ale zatiaľ nedosiahlo prijateľné výsledky, aby ho mohlo ponúknuť smartphones určené na predaj; Kamera je umiestnená v motorizovanom obraze, ktorý prichádza a odchádza podľa potreby, ako napríklad prvá generácia Find X.

Ostatné funkcie budú podobné údajovému listu Oppo Find X2 Pro. Všeobecne platí, že model Limited Edition stále zvyšuje dostupnú pamäť a RAM, čo môže byť 512 GB a 16 GB FRAME. Náklady? Mimo mňa 1500 eur Iste, ale stále menšie ako vydanie Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition prišiel minulý máj.