OPPO F15 vem ai com hardware hardware deixar água na boca

Apesar no novo F15, não se tratar propriamente de uma grande atualização, comparativamente ao seu antecessor, que teve estreia na china, o OPPO A91. Vsetko novo mode do F15, traz alguns novos recursos and um design refinado.

A chinesa OPPO a presentou o seu novo telefone da séria F, o OPPO F15, durante um evento que decorreu na Índia. E apesar do novo F15, não se tratar propriamente, de uma grande atualização comparativamente ao ao seu antecessor, que teve estreia na china, o OPPO A91.

Nové modely, traz alguns novos recursos e um design refinado. Najnovšie vybavenie série F OPPO, ktoré je teraz k dispozícii za 19,990 ₹ (254 EUR) bez akéhokoľvek indiano.

E aparentemente, até informação contrária, apenas terá uma única versão com 8 GB RAM a 128 GB technologická technológia UFS 2.1.

OPPO F15 má veľké množstvo vybavenia

Ecrã AMOLED com um tamanho, bem generoso para verem as vossas séries o OPPO F15 vem equipmentado com um ecrã FHD com 6.4 polegadas de tamanho, tecnologia AMOLED, spolu s 20: 9 Digitálny snímač ponúka senzory Gorilla Glass 5.

Claramente a OPPO apostou em força no ecrã do F15, pois temos uma oferta boa, apesar do seu tamanho, vir a não agradar muita gente.

Súvisiace s procesorom alebo procesorom F15 s čipovou sadou MediaTek Helio P70, osemjadrovým procesorom a GPU MP3 Mali-G72.

Quatro câmeras é o mínimo em 2020

OPPO F15 vem com quatro câmaras, uma para todos os gostosOPPO F15 vem ai com hardware hardware de deixar água na boca 1

Žiadna odchýlka fotográfie, podprílohy a trasy na telefóne, uma konfigurácia štvornásobných kamier. Hlavný snímač má rozlíšenie 48 megapixelov, veľký uhol záberu je 8 megapixelov, veľké makro rozlíšenie je 2 megapixely a snímač má rozlíšenie 2 megapixely, zatiaľ čo niektoré fotografie sú k dispozícii v modernej kvalite.

Čelná strana s rozlíšením 16 megapixelov, čo znamená, že neexistuje žiadna forma emailovej správy, ktorá je lepšou súčasťou.

Všetky potraviny sú dodávané s batériou 40 000 mAh podporuje hlavne technológiu VOOC 3.0 da OPPO, com port porta USB tipo C, e ainda é mencionado and existência de uma slot para um cartão microSD, caso precisem de mais espaço.

Vynikajúci dizajn e tudo já no final de janeiro

O F15 máme k dispozícii mnoho ďalších dostupných jadier: Bleskovo čierna e Jednorožec biely, já a partir do dia 24 de janeiro cez Amazon.in, Flipkart, bem como na própria loja online da empresa.

Väčšina agora o F15 môže byť špecifikovaná ako certifikovaná pre konkrétny prípad, ale nie je k dispozícii žiadny hardvér, hmotnosť. Porque no que toca ao software, este pode decepcionar muita gente.

É que o OPPO F15 vem com o Android 9 Pie, e com a interface ColorOS 6.1.2.

Môžu zahŕňať konkrétne špecifikácie, ako napríklad údaje a vybavenie. Mám najrozšírenejšiu verziu systému Android 10, pretože tu nájdete veľa dôležitých funkcií a doplnkov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť sa svojmu vkusu.

E esse, será talvez, o grande calcanhar de Aquiles čínska vláda.

Súvisiace články: Spoločnosť Samsung potvrdila Android 12 beta para setembro