Oppo Ace bolo oznámené 2 S bezdrôtovým nabíjaním 40 W

Oppo oznámilo Oppo Ace 2 , Nadviazanie na minulý rok od Reno Ace. Oppo stiahla značku Reno z línie, ale potvrdila Ace 2 Bude mať bezdrôtové nabíjanie 40 W, čo je rýchlejšie ako mnoho riešení na káblové nabíjanie od iných výrobcov.

Toto je rýchlejšie ako 30W bezdrôtové nabíjanie OnePlus sa chystá na jeho zariadeniach OnePlus 8, OnePlus vlastní rovnaká holdingová spoločnosť ako Oppo, BBK.

Oppo túto technológiu nazval AirVOOC, súčasť svojej širšej značky rýchleho nabíjania VOOC, a sľúbil, že za 56 minút nabije 4 000 mAh batériu. Zdá sa, že na to budete potrebovať nabíjaciu doštičku Oppo, hoci bežné nabíjanie Qi je obmedzené na 10 wattov.

Telefón bude obsahovať 65 W SuperVOOC zapojené ako Oppo Find X2, je to neuveriteľne rýchle a musí byť schopný nabíjať ho od smrti do plného stavu asi za pol hodiny.

Foto: Oppo

eso 2 Nie je to také pokročilé ako Find X2 Pro, ale je to stále bližšie, so Snapdragon 865, 5G a pripojením 6.55in 1080p OLED pri obnovovacej frekvencii 90 Hz v porovnaní so 120 Hz od X2 Pro. Balí tiež až 12 GB RAM a 256 GB úložného priestoru (existuje niekoľko SKU).

Má tiež štvorpásmové kamery poháňané 48-megapixlovým senzorom.

Pôvodný telefón Reno Ace zostal prevažne iba čínskym telefónom, čo znamená, že bol dodaný bez služieb Google Play. Ak zostane eso 2 Výhradne v Číne by to pre Ace mohlo znamenať to isté 2 , Nezabudnite preto, ak chcete telefón importovať.

Eso sa spustí 2 Cena za 3 999 juanov alebo 450 libier bude dodaná od 20. apríla.