OPPO A9 (2020) s quad kamerami získava certifikáciu TENAA pred uvedením na trh

V TENAA sa dnes objavili dva nové modely OPPO, ktoré zjavne majú podobnosť s predtým uniknutým OPPO A9 (2020). Čísla modelov OPPO PCHT30 a OPPO PCHM30 tiež obsahujú ilustrácie a niektoré špecifikácie, ktoré veľmi dobre idú s nástupcom modelu A9 (2019). Podľa dostupných informácií by sa mal tento mesiac v Číne a Indonézii spustiť OPPO A9 (2020).

V oboch modeloch TENAA majú obe zariadenia a 6, 5-palcová obrazovka a 4 880 mAh batéria vybavená. Oba modely majú presne rovnaké rozmery – 163,6 × 75,6 × 9,1 (Mm). Líšia sa iba farbami. Preto, zatiaľ čo jeden je gradient modrý, druhý je veľmi čierny odtieň.

Dizajn OPPO PCHT30 a OPPO PCHM3 je tiež úplne podobný. Zariadenia majú štvoruholníkovú konfiguráciu kamery a snímač odtlačkov prstov pod centrálne umiestneným kamerovým modulom. Duo sa otočí vpred a ukazuje odtrhávací zárez, ktorý má dosiahnuť takmer celkovú konštrukciu povrchu. Úplné špecifikácie ešte neboli uvedené, ale malo by sa to urobiť čoskoro. Dúfame, že toto zariadenie bude uvedené na trh s prezývkou A9 (2020), ako už bolo uvedené.

V A9 (2020), ktorý sa skončil dnes, bol prístroj vybavený obrazovkou Full HD + a Snapdragon 665 SoC, čo je dobré zlepšenie oproti MediaTek Helio P70 SoC oproti jeho predchodcovi s krátkou životnosťou. Je tiež vybavený 48 megapixelovým hlavným fotoaparátom značky 8- Podporovaný je snímač Megapixel, ktorý je pravdepodobne ultra širokouhlým objektívom, spolu s párom 2 snímačov-megapixel. Úniky tiež naznačovali 16MP predný senzor.

OPPO A9 (2020) by mal byť k dispozícii v niekoľkých možnostiach pamäte RAM a pamäte vrátane modelu vyššej úrovne pamäte 8 GB RAM + 128 GB, Na Geekbenchu ​​sa začiatkom augusta nachádza ďalší podobný model – OPPO PCHM10. Očakáva sa, že sa bude nazývať OPPO A9 a bude mať podobné interné funkcie. Čoskoro môže debutovať aj v Číne.

OPPO A9 (2020) s quad kamerami získava certifikáciu TENAA pred uvedením na trh 1

Abdul možno opísať ako skutočný fanúšik modrej Android. O technológii píše už dlhú dobu a počas svojej profesionálnej cesty prispel k niekoľkým technickým blogom ako Gizchina, 91 Cars, MrPhone a ďalšie. V spoločnosti MySmartPrice je Abdul hlavným záujmom pokryť úniky, ale je potrebné nejaký čas informovať o svojich obľúbených smartfónochApps a softvéri.