Oplat├ş sa nain┼ítalova┼ą MacOS Catalina? Analyzujeme r├┤zne rizik├í.

Je MacOS Catalina stabiln├Ż?

Ako v┼żdy hovor├şme, sk├║senosti ka┼żd├ęho pou┼ż├şvate─ża sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą, dokonca aj so spr├ívnym modelom Mac a rovnakou verziou syst├ęmu sistema operativo, Spravidla existuj├║ samozrejme verzie, ktor├ę sp├┤sobuj├║ viac alebo menej probl├ęmov. V pr├şpade prvej verzie MacOS Catalina, 10.15, sa d├í poveda┼ą v┼íeobecne zanech├íva ve─żmi dobr├Ż vkus t├Żm, ktor├ş ho nain┼ítalovali do svojho po─Ź├şta─Źa,Aj v najstar┼í├şch.

MacOS

Server nain┼ítaloval MacOS Catalina Golden Master p├ír dn├ş predt├Żm, ako bola ofici├ílna verzia zverejnen├í. Nakoniec rovnak├í verzia ako posledn├í beta verzia, ako by mala by┼ą vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov. Tak┼że m├┤┼żem uk├íza┼ą prvej osobe, ┼że to sistema Je ve─żmi stabiln├Ż a e┼íte som ho nena┼íiel ┼żiadne chyby, Aj ke─Ć v predch├ídzaj├║cich verzi├ích syst├ęmu MacOS Mojave sme zistili, ┼że je dobr├Ż sistema Od za─Źiatku je pravda, ┼że ak neprin├í┼ía ur─Źit├ę nedostatky, ktor├ę sme e┼íte nena┼íli.

Tak┼że ak m├íte obavy z tejto novej verzie, je to probl├ęm so stabilitou a nen├íjdete ┼żiadne neo─Źak├ívan├ę chyby, odpor├║─Źame v├ím aktualiz├íciu bez strachu. Ak neviete alebo si nepam├Ąt├íte, ako to urobi┼ą, nav┼ít├şvte str├ínku preferenci├ş sistema> Aktualiz├ícia softv├ęru A tu n├íjdete t├║to nov├║ verziu MacOS Catalina pripraven├║ na stiahnutie a in┼ítal├íciu.

Zbohom 32-bitov├Żm aplik├íci├ím, pre─Źo?

N├íjdenie v tomto bode pomocou 32-bitov├Żch aplik├íci├ş nie je najbe┼żnej┼íou vecou na svete. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ na─Ćalej podporovan├ę, bola pripraven├í na spustenie v 64-bitovej verzii. Skuto─Źnos┼ą, ┼że niektor├ę pokra─Źuj├║ v predch├ídzaj├║cej 32-bitovej sekvencii, nazna─Źuje ur─Źit├ę opomenutia v├Żvoj├íra, ktor├ę by nazna─Źovali, ┼że je aplik├ícia opraven├í alebobsoleta a / alebo neist├í,

Av┼íak existuje v├Żnimka, Existuje ve─ża pr├şpadov, ke─Ć niektor├ę profesion├ílne n├ístroje s├║ st├íle na 32bitoch, a to m├┤┼że by┼ą probl├ęm pre t├Żch, ktor├ş upgraduj├║ na MacOS Catalina, konkr├ętne ┼że T├íto verzia u┼ż neumo┼ż┼łuje spustenie tohto typu aplik├ície., Preto, aj ke─Ć sa aktualiz├ícia v┼żdy odpor├║─Źa, mus├şte na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą najnov┼íiu verziu syst├ęmu MacOS Mojave, aby ste mohli aplik├íciu na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą.

A ako viete, ktor├í aplik├ícia je 32-bitov├í? ├üno, je to ve─żmi jednoduch├ę. Mus├şte ├şs┼ą na logo Apple v ─żavom hornom rohu obrazovky a potom prejdite na polo┼żku About This Mac> Overview> Report sistema, Objav├ş sa zoznam s mno┼żstvom inform├íci├ş, ale to, ─Źo n├ís zauj├şma, je zoznam, ktor├Ż n├íjdeme softv├ęr V tejto ─Źasti n├íjdete inform├ície t├Żkaj├║ce sa na┼íej aplik├ície a vid├şme, ktor├ę z nich s├║ st├íle spusten├ę v 32 bitoch.

A u┼ż ste niekedy mali probl├ęmy s MacOS Catalina? Ak├í bola tvoja sk├║senos┼ą? M├┤┼żete n├ím to poveda┼ą v okienku s koment├írmi.