Opakovan├ę aktualiz├ície v Obchode Play? T├íto chyba je chybou spolo─Źnosti Google a Android

Obchod Play je centrom cel├ęho ekosyst├ęmu Google a Android. Odtia─ż poch├ídzaj├║ aplik├ície smartphones ─Ź├şm sa roz┼íiruje funk─Źnos┼ą dostupn├í ako z├íklad.

S touto v├íhou sa ver├ş, ┼że nezklame a pon├║kne to najlep┼íie pre pou┼ż├şvate─żov. Teraz bola objaven├í nov├í chyba, ktor├í sp├┤sobila prein┼ítalovanie mnoh├Żch aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş, najm├Ą v rozpore s t├Żm, ─Źo by sa mohlo o─Źak├íva┼ą.

Aplikácie pre chyby v obchode Google Play Google Android

Nová chyba v Obchode Play

Chyby v obchode Play nie s├║ be┼żn├ę ani o─Źak├ívan├ę. Google spravuje obchod Android ve─żmi dobre a udr┼żuje t├║to slu┼żbu bez probl├ęmov a probl├ęmov. Toto je skuto─Źne nevyhnutn├í podmienka pre v├í┼í syst├ęm.

Ide teda o nov├║ situ├íciu, ktor├║ v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android pravdepodobne e┼íte neobjavila. Diskr├ętne a bez probl├ęmov bud├║ aplik├ície aktualizovan├ę nesk├┤r, aby mali nain┼ítalovan├║ nov├║ verziu.

Aplikácie pre Android opakujú aktualizácie

Zd├í sa, ┼że v┼íetko prebieha hladko, pri─Źom aplik├ície nazna─Źuj├║, ┼że s├║ aktu├ílne, ale pravdou je, ┼że sa po kr├ítkom ─Źase vr├ítia do zoznamu dostupn├Żch aktualiz├íci├ş. M├┤┼że to by┼ą norm├ílny krok v Obchode Play, ak nebol pre ─Ź├şslo verzie toto┼żn├ę s origin├ílom

Aplikácie pre chyby v obchode Google Play Google Android Aplikácie pre chyby v obchode Google Play Google Android

Z toho, ─Źo je zn├íme, je t├íto situ├ícia skuto─Źne v Obchode Play a nie v konkr├ętnych aplik├íci├ích. Obidve aplik├ície od extern├Żch v├Żvoj├írov a rod├ík, od spolo─Źnosti Google je ovplyvnen├í touto neobvyklou a neo─Źak├ívanou chybou.

Spolo─Źnos┼ą Google by mala ─Źoskoro napravi┼ą tento nedostatok

Je zauj├şmav├ę, ┼że ak je obchod Play zatvoren├Ż v Spr├ívcovi aplik├íci├ş Android, aplik├ície, ktor├ę boli p├┤vodne umiestnen├ę na aktualiz├íciu, zmizn├║. Preto u┼ż nemusia by┼ą aktualizovan├ę, ako u┼ż bolo uveden├ę.

V skuto─Źnosti sa zd├í, ┼że t├íto chyba je roz┼í├şren├í mnoh├Żmi pou┼ż├şvate─żmi, m├í v┼íak mal├Ż vplyv. Pre t├Żch, ktor├ş maj├║ obmedzen├ę d├ítov├ę pl├íny, to v┼íak m├┤┼że predstavova┼ą nadmern├║ spotrebu ├║dajov, ktor├í je zbyto─Źn├í.