OnePlus Z prich├ídza v polovici j├║la – ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą?

OnePlus debutoval tento rok so spusten├şm smartphones s├ęria 8 ─Źoskoro v┼íak m├┤┼że pripravi┼ą prezent├íciu OnePlus Z na ├║tok na stredn├║ triedu.

Existuj├║ inform├ície, ktor├ę poukazuj├║ na spustenie v polovici j├║la a nieko─żko ┼ípecifik├íci├ş u┼ż bolo identifikovan├Żch ako bezpe─Źn├ę.

OnePlus Z prich├ídza v polovici j├║la - ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą?

OnePlus Z alebo OnePlus 8 Málo?

Existuje u┼ż nieko─żko znakov, ktor├ę nazna─Źuj├║, ┼że ─Źoskoro bude uveden├Ż na trh nov├Ż smartphone od OnePlus. O n├ízve, ktor├ę m├í pr├şs┼ą, e┼íte st├íle nie je istota, je v┼íak pravdepodobn├ę, ┼że sme na pokraji poznania OnePlus Z. Napriek tomu existuj├║ zdroje, ktor├ę ho poukazuj├║ na OnePlus. 8 M├ílo.

Nech u┼ż je meno ak├ęko─żvek, bude to jedno smartphones ktor├Ż za├║to─Ź├ş na stredn├║ hranicu smartphones,

Pod─ża ned├ívneho porovnania, ktor├ę zjavne odkazuje na tento OnePlus, sa potvrdzuje, ┼że tento model bude vybaven├Ż procesorom z Qualcomm Snapdragon 765G a so syst├ęmom Android 10 s 12 GB FRAME.

Po─Źas testu vid├şme, ┼że smartf├│n m├┤┼że dosiahnu┼ą sk├│re 612 v jednom jadre a 1955 v multicore.

OnePlus Z prich├ídza v polovici j├║la - ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą? 1

jeden ned├ívno tweetovan├Ż, ktor├Ż bol odvtedy odstr├ínen├Ż, odhalil nieko─żko ─Ćal┼í├şch ┼ípecifik├íci├ş a pouk├ízal na druh├Ż j├║lov├Ż t├Ż┼żde┼ł ako mo┼żn├Ż d├ítum uvedenia na trh.

┼ápecifik├ície, ktor├ę sa e┼íte len musia potvrdi┼ąÔÇŽ

Ako ┼ípecifik├ícia obrazovka Samsung AMOLED 6,5ÔÇ│, S 16 MP perforovanou kamerou. Na zadnej strane bude okrem laserov├ęho zaostrenia aj modul s tromi ─Ćal┼í├şmi fotoapar├ítmi, jedna od spolo─Źnosti Sony so 48 MP (najd├┤le┼żitej┼íia), ultrafialov├í obrazovka s uhlom 12 MP a teleobjekt├şv s ve─żkos┼ąou 13 MP.

OnePlus Z prich├ídza v polovici j├║la - ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą? 2

St├íle v tomto tweetu, ktor├Ż potvrdzuje ─Ćal┼íie f├ímy, poukazujeme na 4000 mAh r├Żchlo nabit├║ bat├ęriu pri 30 W.

Okrem 12 GB RAM model tam bude ─Ćal┼í├ş zahrnut├Ż 8 GB plus 128 GB a 256 GB varianty vn├║torn├ęho ├║lo┼żiska. ─îierna, modr├í, biela a dokonca aj limitovan├í ed├şcia bud├║ farbami bud├║ceho OnePlus Z.

Pokia─ż ide o ceny, je zn├íme len ve─żmi m├ílo, ale pravdepodobne sa za─Źne pred├íva┼ą za pribli┼żne 450/500 EUR.