Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus Watch: znańćka uv√°dza na trh svoje pripojen√© hodinky s intern√Ĺm OS


Po Ň°ikovne udrŇĺiavanom teaseri OnePlus pr√°ve ofici√°lne predstavil svoj prv√Ĺ pripojen√© hodinky. Vydanie je napl√°novan√© na 26. apr√≠la.

OnePlus vyuŇĺil prezent√°ciu OnePlus 9 a One Plus 9 Pro, ktor√©ho kompletn√Ĺ test uŇĺ n√°jdete na naŇ°ej str√°nke, aby predstavil svoje √ļplne prv√© inteligentn√© hodinky.

Preńć√≠tajte si tieŇĺ:
OnePlus Watch boli odhalené pred ich uvedením na trh 23. marca

Prepojen√© hodinky urńćen√© pre Ň°port a fitness

OnePlus Watch s√ļ teda okr√ļhle hodinky dostupn√© v ńćiernej alebo striebornej farbe a vybaven√© AMOLED obrazovkou10,39 palcov. Jeho puzdro je vyroben√© z nehrdzavej√ļcej ocele a n√°ramok dod√°van√Ĺ so zariaden√≠m je vyroben√Ĺ z gumy.

V√Ĺrobca nesk√īr pon√ļkne limitovan√ļ ed√≠ciu vyroben√ļ zo zliatiny kobaltu, materi√°lu, ktor√Ĺ sa zvyńćajne vyskytuje v tradińćn√Ĺch Ň°pińćkov√Ĺch hodink√°ch. KoŇĺen√Ĺ remienok a zaf√≠rov√Ĺ kryt mu dodaj√ļ extra n√°dych luxusu.

S√ļńćasŇ•ou OnePlus Watch je aj merańć srdcov√©ho tepu, GPS a SpO senzor.2 na anal√Ĺzu okyslińćovania krvi. Pre sledovanie Ň°portu pridala znańćka podrobn√© sledovanie 110 cvikov. Certifik√°cia IP68 umoŇĺŇąuje pouŇĺitie na pl√°vanie a vodn√© aktivity. Pre skladovanie sa bude potrebn√© spońĺahn√ļŇ• 4 Go ktor√© umoŇĺŇąuj√ļ podńĺa v√Ĺrobcu pridanie 500 kusov priemernej kvality.

OnePlus Watch © OnePlus

OnePlus vyuŇĺ√≠va propriet√°rny operańćn√Ĺ syst√©m s n√°zvom Smart Wear a samozrejme pon√ļka zobrazovanie notifik√°ci√≠ smartf√≥nu ńći moŇĺnosŇ• prijatia hovoru na z√°p√§st√≠. VŇ°etko bude plne prisp√īsobiteńĺn√© s 50 Ň°tandardne pon√ļkan√Ĺmi Ň°abl√≥nami.

Nakoniec, auton√≥mia je ozn√°men√° spolońćnosŇ•ou OnePlus o dva cel√© t√ĹŇĺdne. Zabudovan√Ĺ syst√©m r√Ĺchleho nab√≠jania obnov√≠ sedem dn√≠ pouŇĺ√≠vania len za 20 min√ļt.

OnePlus Watch © OnePlus

Predobjedn√°vky na OnePlus Watch zańćn√ļ 14. apr√≠la za cenu 159 ‚ā¨ s doruńćen√≠m od 26. apr√≠la. OnePlus Watch Cobalt bud√ļ dostupn√© od 17. m√°ja, no ich cena eŇ°te nebola ozn√°men√°.

Zdroj: Tlańćov√° spr√°va OnePlus