OnePlus-vyšetrenie 3

OnePlus 3

OnePlus 3 Je to opäť dobrý smartphone za dobrú cenu, aj keď to nestojí tak málo ako predchádzajúce modely.

OnePlus 3

PRE: vynikajúce špecifikácie, hladký a rýchly softvér, dobrý kamkordér, už žiadne výzvy na nákup.

PROTI: presvedčivé vibrácie, v balení nie je žiadna náhlavná súprava.

ROZSUDOK: Nový OnePlus 3 je to vynikajúci smartfón vo všetkých ohľadoch, pričom neprináša žiadne špeciálne správy.

úvod

Nový OnePlus 3 má ťažkú ​​úlohu, konkrétne vstúpiť na trh, ktorý je už plný vynikajúceho systému Androidsmartphones za konkurenčné ceny. Ak prvý model tejto značky otvoril neskúmaný svet, dnes existuje veľa tvrdých konkurentov – už nie je možné prekvapiť verejnosť a kritikov jednoducho tak, že sa dá toľko špecifikácií za nízku cenu.

OnePlus3 03

Na jednej strane pritiahla spoločnosť OnePlus veľa pozornosti svojimi výrobkami, ale na druhej strane si tiež pomenovala nepríjemný systém pozvánok, viac či menej závažných nedostatkov a popredajnej pomoci, ktorá často nechala niečo, čo si želala. Ak bol prvý OnePlus dokonalým centrom, to isté sa nedá povedať o OnePlus 2, OnePlus X je dobrý produkt, ale mal malý úspech – mohol zarobiť viac.

Ale tretí model vyzerá dobre a urobil naozaj dobrý dojem. Teraz spoločnosť vyzerá solídne a silne a OnePlus 3 je to dôkazom. Pozrime sa, ako tento samit prebieha.

technické vybavenie

OnePlus 3 je vyrobený z hliníka pre dizajn, ktorý ho potvrdzuje z predchádzajúcich modelov. Minimalistický a mierne štruktúrovaný, telo je prerušené líniami RF priehľadnosti. Celá predná časť je chránená gorilalovým sklom 4, s výnimkou puzdra na telefón a snímača odtlačkov prstov. Povrch spája rám s jemnou krivkou. Zadná kamera vychádza z tela, ale nie príliš.

Stránky sú jasné okrem aktivačného tlačidla a poľa SIM na pravej strane, zatiaľ čo vľavo nájdeme kolísku hlasitosti a tlačidlo na ovládanie zvukového profilu – už videné na OP2. Spodná hrana má umiestnenie hlavného reproduktora – šesťdierková línia – port USB-C a zásuvka.

Čelíme revolúcii v dizajne, ktorá by bola mimochodom pre smartphone veľmi náročná, ale OnePlus 3 je dobre vyrobený smartphone s presným dizajnom. Každý kĺb, každá krivka, každý detail je starostlivo ošetrený a je si to všimnuté. Nie sú to veci, ktoré nikdy predtým nevideli, ale stále sú viditeľné.

Elegantný dizajn je zrejmý aj pri manipulácii s týmto smartfónom 5,5 palcov. OnePlus 3 nedá sa definovať malým spôsobom, ale ľahko sa s ním manipuluje. Zakrivená hrana pomáha získať bezpečnejšie uchopenie, ale z tohto hľadiska OnePlus 2 bolo to lepšie.

Ak sa vám nepáči „nahý“ dizajn alebo ho chcete chrániť, môžete tak urobiť pomocou jedného z piatich pôvodných puzdier navrhnutých spoločnosťou OnePlus a vyrobených z rovnakého materiálu ako puzdrá pre OnePlus. 2,

ostatné
Alternatívny názov
Fyzikálne vlastnosti
závažia 158 gramov
Rozmery (VxŠxH) 152.7 x 74.7 X 7,4 mm
pripojenie
GPS Áno
bluetooth 4,2
wifi a / b / g / n / ac
NFC Áno
3G Áno
4G / LTE Áno
Rýchlosť LTE mačka 6
Dual sim Áno
technické vybavenie
procesor Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820
rýchlosť procesora 215 GHz
základné množstvo 4
Pamäť RAM 6
grafický procesor Adreno 530
pamäť 64
Rozšírenie pamäte žiadny
batérie 3000 mAh
plátno
rozmer 5,5 “
technológie AMOLED
Rozhodnutie 1920 × 1080 pixelov
fotoaparát
Veľkosť senzora 16 Mpx
blesk Dvojitá LED
svetelnosť f / 2,0
Ohnisková vzdialenosť
Sekundárna kamera
Veľkosť senzora 8 mpx
senzory
akcelerometer Áno
jas Áno
prípojka Áno
dynamo Áno
gyroskop Áno
čítačka odtlačkov prstov Áno
softvér
Operatívnosť systému OxygenOS – Android 6,0,1
Cena
Cenník 399

Pod hliníkovým telom OnePlus 3 skryje najnovší hardvér, ktorý obsahuje SoC Snapdragon 820, 6 GB RAM, 64 GB úložisko a batériu od 3Okrem iného .000 mAh. K dispozícii je tiež pripojenie NFC. Výkonný hardvér v telefóne, ktorý je o niečo tenší ako jeho predchodcovia a tiež o niečo ľahší.

Snímač odtlačkov prstov je pod obrazovkou a vždy rýchlo a správne reaguje. Z tohto pohľadu to nie je žiadny problém, pokiaľ nechcete za každú cenu zadný snímač polohy.

Ďalšie pozoruhodné detaily sú:

dva sloty pre SIM karty (DSDS) priemerná rýchlosť prenosu dát (Wi-Fi a LTE) vynikajúca kvalita hovoru v pakete bez slúchadiel, na smartfóne OxygenOS už je chránený film, ktorý už neintegruje prispôsobenia MaxxAudio