OnePlus umo┼ż┼łuje k├íblov├ę testovanie OnePlus 7 Nov├ę profesion├ílne fotoapar├íty s 3x zoomom pred t├Ż┼żd┼łom uvedenia na trh

Zatia─ż ─Źo fan├║┼íikovia OnePlus netrpezlivo o─Źak├ívaj├║ nadch├ídzaj├║ce ozn├ímenie o nasleduj├║cej vlajkovej lodi spolo─Źnosti, skoro sa bude pomaly steka┼ą. Na p├Ąty triedy DisplayMate triedy ÔÇ×A +ÔÇť pre 7 Displej Pro, Wired, bol schopn├Ż pozera┼ą sa na v├Żkon fotoapar├ítu pred v├Żrobnou jednotkou, ktor├Ż odhalil fotoapar├ít s 3x zv├Ą─Ź┼íen├şm. Publik├ícia testovala OnePlus 7 Kamera Pro na novej s├║┼ąa┼żi Baku F1 v Azerbajd┼żane a vytiahne hrs┼ą (komprimovan├║ a zmen┼íen├║) vzorku. Pozrime sa na to.

Všetky obrázky z Wired.

OnePlus 7 Fotoapar├ít Pro s 3x zv├Ą─Ź┼íen├şm ozna─Źuje prv├Ż n├ívrat spolo─Źnosti k optick├ęmu zoomu od OnePlus 5, ktor├Ż nemal najlep┼í├ş v├Żkon. ÔÇ×3x zv├Ą─Ź┼íenieÔÇť na OnePlus 7 Profesion├ílny strelec by mal ma┼ą ohniskov├║ vzdialenos┼ą ekvivalentn├║ pribli┼żne 75 mm za predpokladu, ┼że prim├írny strelec je st├íle ekvivalentn├Ż pribli┼żne 25 mm. Zalo┼ż├ş ho na ┼ítvorec v tradi─Źnej oblasti portr├ętu, ─Ź├şm poskytne omnoho v├Ą─Ź┼íiu flexibilitu spolu so ┼ítandardn├Żm uhlom. K dispoz├şcii je tie┼ż softv├ęrov├í 10-n├ísobn├í transfok├ícia, ak d├ívate prednos┼ą ┼ąa┼żk├ęmu obr├íbaniu a digit├ílnemu orezaniu, aby ste sa dostali nad 200 mm.

Je ┼ąa┼żk├ę vykona┼ą objekt├şvne hodnotenie v├Żkonu kamery s transfok├íciou vzh─żadom na demont├í┼ż a kompresiu na vzork├ích s k├íblom, ale v├Żsledky sa na prv├Ż poh─żad zdaj├║ v poriadku. Na z├íklade hl├ísen├Żch video testov, ktor├ę neboli zverejnen├ę s uk├í┼żkov├Żmi fotografiami, m├┤┼że d├┤js┼ą k ur─Źitej stabiliz├ícii na fotoapar├íte s transfok├ítorom (aspo┼ł vo videu), ale ch├Żbaj├║ presn├ę ├║daje.

Boli odhalen├ę aj ─Ćal┼íie v┼íeobecn├ę inform├ície o fotoapar├íte. OnePlus 7 Profesion├íl nebude ma┼ą ─Źas so senzorom automatick├ęho zaostrovania / h─║bkov├ęho sn├şmania d├ít ako niektor├ę in├ę nov├ę vlajkov├ę lode. V predbe┼żn├Żch testoch bola r├Żchlos┼ą uz├ívierky 0.3s alebo menej, s limitom polohy pri roztrhnut├ş 20 sn├şmok. Prim├írny strelec je rozobran├Ż / pixel je vlo┼żen├Ż do 12 MP, bez mo┼żnosti ├║pln├ęho rozl├ş┼íenia. Dr├┤tov├ę pozorovan├ę vylep┼íenia HDR, ktor├ę zachov├ívaj├║ lep┼í├ş relat├şvny jas v strednom rozsahu. V no─Źnom re┼żime s viacer├Żmi expoz├şciami sa tie┼ż vyskytuj├║ ur─Źit├ę priazniv├ę zmeny – hoci ni─Ź nie je v s├║lade s v├Żkonom spolo─Źnosti Google alebo Huawei.

OnePlus Imaging Director Simon Liu urobil nieko─żko vyhl├ísen├ş t├Żkaj├║cich sa zmien vo fotoapar├íte. Najzauj├şmavej┼íou vecou pre m┼ła bolo vyhl├ísenie, ┼że ÔÇ×na┼íe obr├ízky s├║ ove─ża podrobnej┼íie v porovnan├ş s na┼íimi predch├ídzaj├║cimi telef├│nmiÔÇť, ─Źo m├┤┼że znamena┼ą odch├Żlku od stereotypn├ęho zablaten├ęho a ┼ąa┼żko spracovate─żn├ęho softv├ęru OnePlus. Aj ke─Ć sa v├Żkonnos┼ą slab├ęho osvetlenia telef├│nov spolo─Źnosti za posledn├Ż rok v├Żrazne zlep┼íila, fotoapar├íty OnePlus maj├║ v porovnan├ş s ostatn├Żmi vlajkov├Żmi lo─Ćami dlhodob├Ż probl├ęm so spracovan├şm jemn├Żch detailov do hliny. Wired tie┼ż zistil, ┼że v├Żsledky fotoapar├ítu mali o nie─Źo v├Ą─Ź┼í├ş ┼íum, ako sa o─Źak├ívalo, ─Źo m├┤┼że pri spracovan├ş vies┼ą k ─żah┼íiemu dotyku. Rovnako ako v pr├şpade mal├ęho, ale zrete─żn├ęho ┼íumu pixlov Google mohol by┼ą dobr├Żm ukazovate─żom v├Żkonnosti, mus├şme po─Źka┼ą a uvid├şme.

Ako ka┼żd├Ż OEM OEM smartf├│nov, OnePlus v s├║─Źasnosti tvrd├ş, ┼że na vylep┼íenie svojho fotoapar├ítu pou┼ż├şva ÔÇ×AIÔÇť, na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny ostatn├Żch v┼íak na marketingov├ę ├║─Źely nevystrel├ş do tv├íre. Ak├ęko─żvek zmeny alebo optimaliz├ície s├║ za sc├ęnami. ÔÇ×Ak sa pok├║site vystreli┼ą rastlinu a fotoapar├ít hovor├ş, ┼że je to pes, nie je to u┼żito─Źn├ę,ÔÇť povedala Liu. Amen.

Portr├ęt portr├ęt je tentokr├ít o nie─Źo lep┼í├ş, aj ke─Ć to bude ma┼ą mal├║ ├║rodu. Z├ívis├ş to od OnePlus 7 Pro pou┼ż├şva kameru s pribl├ş┼żen├şm pre ├║daje o paralaxe / h─║bke. V d├┤sledku zmeny minim├ílne 1,5-2 na pou┼ż├şvanie re┼żimu je potrebn├í vzdialenos┼ą metra.

Tento posledn├Ż detail pre m┼ła nepriamo vyvol├íva d├┤le┼żit├║ ot├ízku. Wired op├Ą┼ą hovor├ş, ┼że OnePlus pou┼żije tento objekt├şv so zoomom pre paralaxu v portr├ęte, ke─Ć pre┼ł spolo─Źnos┼ą predt├Żm pou┼żila vyhraden├║ druh├║ kameru. Ak objekt├şv / senzor pribl├ş┼żenia sl├║┼żi na portr├ęty s prim├írnou a OnePlus du├ílnymi funkciami 7 Pre bude ma┼ą tri kamery celkovo, na ─Źo bude tretia kamera?

Hlavn├Ż obr├ízok str├ínky cez Pricebaba / @ onleaks