OnePlus potvrdzuje novú ponuku smartphones prístupný

Výkonný riaditeľ OnePlus Pete Lau potvrdil, že čínska značka plánuje uviesť na trh nový sortiment smartphones prístupný. Informácie ukazujú, že pravdepodobne najlacnejšie zariadenie bude uvedené na trh v tomto roku 2020.

To je dobrá správa nielen pre všetkých fanúšikov značky, ale aj pre komunitu Android a nielen pre tých, ktorí vždy čakajú na zavedenie nových modelov. A lacnejšie … tým lepšie!

OnePlus potvrdzuje novú ponuku smartphones prístupný 1

OnePlus spustí sériu smartphones lacnejšie

Fanúšikovia OnePlus, ako aj Android všeobecne, budú určite nadšení a čakajú na tieto správy. Je výkonným riaditeľom čínskej značky Pete Lau, ktorý potvrdzuje výrobné projekty pre dostupnejší a lacnejší sortiment, ktorý sa môže začať tento rok 2020.

Prezident zdieľal informácie na oficiálnom fóre spoločnosti a odhalil ďalšie podrobnosti.

Podľa Pete Lau:

S potešením oznamujem, že predstavujeme prémiové skúsenosti, od očakávanej vlajkovej lode OnePlus, až po novú radu smartphonov Viac prístupnosti. Viem, že to je niečo, na čo mnohí z vás dlho čakali.

Len čo sa stane realitou, nová séria lacnejších zariadení OnePlus sa postupne dostane do rôznych krajín, z ktorých prvá bude k dispozícii v Európe a Indii. Výkonný riaditeľ však hovorí:

Ale nebojte sa, vezmeme si to v budúcnosti smartphones k dispozícii pre Severnú Ameriku.

OnePlus potvrdzuje novú ponuku smartphones prístupný 2

OnePlus 7T Pro

Pete Lau tiež odhalil, že osobou zodpovednou za tieto nové výrobky je Paul Yu, čo vysvetľuje, že to bolo to isté, kto v posledných piatich rokoch viedol vývoj mnohých symbolických zariadení OnePlus.

Okrem týchto informácií neboli zverejnené mnohé ďalšie podrobnosti.

Neboli zverejnené žiadne konkrétne špecifikácie, ceny, vlastnosti alebo dátumy vydania.

OnePlus s vecou?

Aj názov tohto nového modelu bol utajený. Profil však zdieľal generálny riaditeľ Instagram s názvom OnePlusLiteZThing, čo môže viesť k presvedčeniu, že sa to týka označovania nového zariadenia.

OnePlus potvrdzuje novú ponuku smartphones prístupný 3

Okrem toho je spoločnosť v jednej z publikácií ponechaných na rovnakom účte hádankou pre dešifrátorov. Riešenie poukazuje na júl, čo môže naznačovať možný dátum uvedenia nového dostupnejšieho produktu OnePlus.