OnePlus potvrdzuje novĂş ponuku smartphones prĂ­stupnĂ˝

Výkonný riaditeľ OnePlus Pete Lau potvrdil, že čínska značka plánuje uviesť na trh nový sortiment smartphones prístupný. Informácie ukazujú, že pravdepodobne najlacnejšie zariadenie bude uvedené na trh v tomto roku 2020.

To je dobrá správa nielen pre všetkĂ˝ch fanúšikov znaÄŤky, ale aj pre komunitu Android a nielen pre tĂ˝ch, ktorĂ­ vĹľdy ÄŤakajĂş na zavedenie novĂ˝ch modelov. A lacnejšie … tĂ˝m lepšie!

OnePlus potvrdzuje novĂş ponuku smartphones prĂ­stupnĂ˝ 1

OnePlus spustí sériu smartphones lacnejšie

Fanúšikovia OnePlus, ako aj Android všeobecne, budú určite nadšení a čakajú na tieto správy. Je výkonným riaditeľom čínskej značky Pete Lau, ktorý potvrdzuje výrobné projekty pre dostupnejší a lacnejší sortiment, ktorý sa môže začať tento rok 2020.

Prezident zdieľal informácie na oficiálnom fóre spoločnosti a odhalil ďalšie podrobnosti.

PodÄľa Pete Lau:

S potešením oznamujem, že predstavujeme prémiové skúsenosti, od očakávanej vlajkovej lode OnePlus, až po novú radu smartphonov Viac prístupnosti. Viem, že to je niečo, na čo mnohí z vás dlho čakali.

Len čo sa stane realitou, nová séria lacnejších zariadení OnePlus sa postupne dostane do rôznych krajín, z ktorých prvá bude k dispozícii v Európe a Indii. Výkonný riaditeľ však hovorí:

Ale nebojte sa, vezmeme si to v budĂşcnosti smartphones k dispozĂ­cii pre SevernĂş Ameriku.

OnePlus potvrdzuje novĂş ponuku smartphones prĂ­stupnĂ˝ 2

OnePlus 7T Pro

Pete Lau tiež odhalil, že osobou zodpovednou za tieto nové výrobky je Paul Yu, čo vysvetľuje, že to bolo to isté, kto v posledných piatich rokoch viedol vývoj mnohých symbolických zariadení OnePlus.

Okrem týchto informácií neboli zverejnené mnohé ďalšie podrobnosti.

Neboli zverejnené žiadne konkrétne špecifikácie, ceny, vlastnosti alebo dátumy vydania.

OnePlus s vecou?

Aj názov tohto nového modelu bol utajený. Profil však zdieľal generálny riaditeľ Instagram s názvom OnePlusLiteZThing, čo môže viesť k presvedčeniu, že sa to týka označovania nového zariadenia.

OnePlus potvrdzuje novĂş ponuku smartphones prĂ­stupnĂ˝ 3

Okrem toho je spoločnosť v jednej z publikácií ponechaných na rovnakom účte hádankou pre dešifrátorov. Riešenie poukazuje na júl, čo môže naznačovať možný dátum uvedenia nového dostupnejšieho produktu OnePlus.


Related Articles

Back to top button