OnePlus Nord bude mať dve predné kamery s rozlíšením 32 MP a 8 MP

OnePlus nedávno oznámil, že značka bude vyrábať smartphones lacnejšie a dostupnejšie. Používatelia túto novinku veľmi dobre prijali, pretože je jednou z značiek s najvýkonnejším vybavením, ktoré je v súčasnosti na trhu k dispozícii.

Pred niekoľkými dňami sme oznámili, že spoločnosť pripravuje model Nord. Nové informácie vyvinuté spoločnosťou Android Central teraz naznačujú, že tento nový smarfón OnePlus bude mať dve predné kamery.

OnePlus Nord bude mať dve predné kamery s rozlíšením 32 MP a 8 MP 1

OnePlus Nord môže priniesť dve kamery

Spočiatku sa predpokladalo, že čínska značka pripraví OnePlus Z, ale podľa certifikátu TUV Rheiland sa nový smartphone spoločnosti nazýva OnePlus Nord.

Niektoré funkcie zariadenia už boli odhalené, aspoň neoficiálnymi zdrojmi, ale doteraz neboli k dispozícii žiadne údaje o kamerách.

Webová stránka Android Central však dodáva, že OnePlus Nord bude mať dva predné kamery, hlavný 32 MP a druhý z 8 Uhlové MP. Prostredníctvom privilegovaného zdroja web získal informácie o tom, že tento systém bude konečným produktom, v ľavom hornom rohu je sada dvoch kamier.

Ak sa to potvrdí, bude to funkcia totožná s funkciou Huawei P40 Pro, ktorú sme tu už analyzovali.

OnePlus Nord bude mať dve predné kamery s rozlíšením 32 MP a 8 MP 2

Čo už je známe o OnePlus Nord?

Aj keď stále neexistuje oficiálne zverejnenie, niektoré informácie sa začínajú objavovať.

Na úrovni procesorov bude OnePlus Nord dodávaný s podporou pripojenia Qualcomm Snapdragon 765G a 5G. Pokiaľ ide o RAM, modely 8 GB a 12 GB dostupné a na úrovni vnútornej pamäte si bude môcť spotrebiteľ vybrať medzi 128 GB a 256 GB,

Očakáva sa, že obrazovka bude AMOLED 6,5 palca, s rozlíšením FHD + a obnovovacou frekvenciou 90 Hz.

OnePlus Nord bude mať dve predné kamery s rozlíšením 32 MP a 8 MP 3

Pokiaľ ide o batériu, existujú informácie, ktoré naznačujú 4.000 mAh alebo 4, 300 mAh s rýchlym nabíjaním 30 W. Operačný systém by mal priniesť Android 10 s OxygenOS.

OnePlus Nord musí byť k dispozícii v čiernej, modrej, bielej farbe špecifikovanej pre limitovanú edíciu.

Jedná sa o smartfón strednej triedy, naplánovaný na júl a jeho cena je približne 330 eur.

Prečítajte si tiež: