OnePlus Nord 2 ukážte ukážku ukážky

OnePlus India no seu Twitter, potvrďte mais uma vez que o Nord 2 irá estrear a 22 de julho. Jedna z najdôležitejších ukážok formálneho plagátu, ktorý by mohol zodpovedať najväčšiemu počtu návrhov smartfónu.

Algunky Ainda faltam dias para vermos o OnePlus Nord 2 revelado oficialmente. Pozrite sa na ukážky z 22. marca minulého týždňa o OnePlus de gama médiách, ktoré vám ukážu, ako oeu bolesť trasy.

A OnePlus India nie seu Twitter, potvrďte mais uma vez que o Nord 2 irá estrear a 22 de julho. Jedna z najdôležitejších ukážok formálneho plagátu, ktorý by mohol zodpovedať najväčšiemu počtu návrhov smartfónu. Curiosamente, o smartphone parece idêntico ao zásadný smartphone OnePlus 9.

Všetky moduly môžu mať vertikálne smerové stupnice, ktoré sú o OnePlus 9. A única differenten os dois telefones é que a terceira lente é deslocada para a esquerda no Nord, blesk LED atď. O OnePlus 9 super blesky s LED bleskom.

Parece ter o módulo de câmaras ligeiramente saliente e uma marca OnePlus ao centro. Ele também tem cantos curvos, novamente semelhante ao OnePlus 9.

Rôzne možnosti prechodu na jadro smartfónu a najnovších aktualizácií. Oficiálne a oficiálne cenové ponuky od 31,999 ₹ (381 eur) z bežnej základne 8 GB RAM alebo 128 GB. Ele vai até ₹ 34,999 (398 eur) para a variante de 12 GB RAM alebo 256 GB. Espera-se que venha em duas cores-Blue Haze e Grey Sierra.

Súvisiace články: Pete Lau si zahraje vo futuristickom OnePlus 2.0, OxygenOS 12, SO integrácia a experimenty s kamerami

Em relação às suas especificações, o OnePlus Nord 2 irá contar com um ecrã de 6, 43 podporovaných rozlíšením Full-HD+. Vsetky moznosti taxovaneho 90 Hz a navrhovane formy. Čo sa týka smartfónu, môže obsahovať tri hlavné kamerové systémy Sony IMX766 s rozlíšením 50 MP a ultra širokouhlým snímačom s rozlíšením 8 megapixelov.

O telefóne s veľkým počtom SoC MediaTek Dimensity 1200 Hlavnou výhodou je 12 GB pamäte RAM a 256 GB interného UFS 3.1. Ele irá trazer uma bateria de 40,500 mAh, podporovaná technológia Warp Charge s výkonom 65 W. Recentemente, a OnePlus potvrďte svoje telefónne číslo na OxygenOS (Android 11) a prijmite všetky dostupné možnosti pre Android.