OnePlus drasticky zmení vydanie beta verzií OxygenOS

Skúšobné verzie operačných systémov zabezpečujú, že sa k používateľom dostanú jednoducho bez problémov. Najdôležitejšie značky sledujú tento vývojový trend a prijímajú používateľov, aby pomohli s týmto procesom skrínovania problémov.

OnePlus je jednou z tých, ktoré majú tieto rôzne verzie k dispozícii na serveri OxygenOS, aby bola zaručená kvalita tejto verzie systému Android. Značka teraz zmení verzie, ktoré poskytuje, aby sa zabezpečila väčšia stabilita všetkých vydávaných stavebných materiálov.

Vývoj verzií OnePlus OxygenOS Beta

Drastická zmena z OnePlus

Doteraz boli plány OnePlus dobre definované a dobre naplánované do budúcnosti. Značka má 3 vývojové línie pre OxygenOS, s veľmi špecifickými účelmi. s 4 Uzatvorené verzie beta a 2 od Open Beta, značka sledovala vývoj.

To, samozrejme, viedlo k novým verziám, ktoré sa objavili každé dva alebo dva mesiace na zariadeniach, ktoré značka stále podporuje. Samozrejme, vždy záležalo na vývoji testovacích verzií a výsledkoch, ktoré sa objavili.

Vývoj verzií OnePlus OxygenOS Beta

Beta verzie OxygenOS sa zmenia

Toto rozšírenie verzií sa mení na základe želania od OnePlus. Značka chce, aby verzie rôznych vývojových kanálov boli stabilnejšie a rovnako bezchybné, aby ich mohli používať ďalšie testovacie zariadenia.

Takže, a čo to bolo oznámila,, táto miera sa spomalí. Teraz budeme mať iba dve aktualizácie upozornení v uzavretej verzii Beta a iba jednu novú verziu za mesiac v vývojovej rade Open Beta.

Vývoj verzií OnePlus OxygenOS Beta

Vývoj sa bude robiť postupne

Je zaujímavé, že stabilná verzia bude tiež na základe toho, čo bolo odhalené, držať krok s novými verziami, každá so správami 1 alebo 2 mesiacov. To bolo to, čo OnePlus nedávno urobil 4 rokov a zdá sa, že pracoval z hľadiska rozvoja.

Táto zmena by mala byť pre používateľov skutočne prínosom. OnePlus bude mať určite viac času na príjem a analýzu spätnej väzby od používateľov týchto testovacích verzií OxygenOS, čo ho robí ešte lepším a s menším počtom nedostatkov.