Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

ÔÇ×OnePlus Concept OneÔÇť, smartphone s elektrochromatickou kamerou, bude predstaven├Ż na CES 2020

Dnes na trhu smartphones Prin├í┼ía n├ím niektor├ę z najp├┤sobivej┼í├şch v├Żvojov v celom technologickom sektore, ─Źiasto─Źne kv├┤li inov├íci├ím, ktor├ę vid├şme v r├┤znych zariadeniach, ktor├ę sa v priebehu ─Źasu st├íle dost├ívaj├║ na trh, aby n├ím uk├ízali nie─Źo nov├ę. Pri tejto pr├şle┼żitosti n├ím toto ÔÇ×nie─Źo nov├ęÔÇť prin├í┼ía OnePlus Concept One.

OnePlus Concept One 2 740x555 0

A je to, ┼że OnePlus ozn├ímil na svojich soci├ílnych sie┼ąach, ┼że po─Źas roka 2008 CES 2020, predstav├ş v spolo─Źnosti nov├Ż koncept OnePlus Concept One, smartphone ktor├ęho fotoapar├ít sa m├┤┼że objavi┼ą a zmizne Pod─ża na┼íich predst├ív a prian├ş. Nejde o ┼żiadne k├║zlo, ale o nie─Źo zauj├şmavej┼íie: modul elektrochromatick├í komora, To sa premieta do toho, ako vid├şte na videu ni┼ż┼íie, kamery m├┤┼żu ÔÇ×zmizn├║┼ąÔÇť a zl├║─Źi┼ą sa so v┼íeobecn├Żm vzh─żadom zadnej ─Źasti mobiln├ęho telef├│nu.

T├íto technol├│gia v┼íak nie je to ni─Ź nov├ę, U┼ż sme to videli, napr├şklad, v niektor├Żch komer─Źn├Żch lietadl├ích, ako s├║ Boeing 787-8 Dreamliner, kde m├┤┼żu okn├í meni┼ą farbu a riadi┼ą tak svetlo, ktor├ę prech├ídza nimi. ─Äakujeme za spolupr├ícu s McLaren, OnePlus by si stanovil za cie─ż prinies┼ą t├║to technol├│giu smartphones, a preto vytvoril koncept OnePlus Concept One.

prostredn├şctvom: K├íblov├ę