OnePlus 9T nebude: Tradícia sa teraz mení

OnePlus tento týždeň oznámilo, že mení spôsob podnikania, pokiaľ ide o pravidelne plánované uvádzanie modelov smartfónov. Za posledných pár rokov sa OnePlus odklonil od nastavenia vydania pre jeden telefón, kde sa jedno zariadenie objavilo začiatkom roka a neskôr sa objavilo ďalšie s „T“ v názve. Mohlo to trvať dlho – najmä vzhľadom na pôvod písmena „T“.

Ako vieme už od zariadení ako OnePlus 5T, písmeno T je výkrikom Apple. Apple mal plán vydania opísaný ako „tick-tak“, kde jeden rok bol hlavným zariadením, ako napríklad iPhone 4, potom by budúci rok bol telefón „S“. OnePlus chcel urobiť takúto polovičnú aktualizáciu, a tak sa rozhodol použiť ďalšie písmeno v tradičnom poradí abecedy: T.

Nahliadnite do nášho OnePlus 9 Profesionálna recenzia, aby ste videli posledný špičkový smartfón vydaný spoločnosťou OnePlus. OnePlus nevydá ďalšie špičkové zariadenie, ako je toto, v roku 2021.

Teraz, podľa zakladateľa OnePlus Peta Laua, nastal čas na to, čo nazývajú „OnePlus 2.0“. Toto je nová „fáza“ spoločnosti, pretože spoločnosť robí ďalší krok v integrácii (alebo reintegrácii) s OPPO. Najdôležitejšou novinkou v tejto novej zmene fázy je integrácia kódovej základne OxygenOS 12 a ColorOS 12.

Navrhujú, že táto integrácia kódovej základne vytvorí jednotný a aktualizovaný globálny operačný systém. Tento OS bude rýchly a plynulý, spoľahlivý, inteligentný a bohatý na funkcie, čistý a ľahký.

Bolo navrhnuté, že ďalšia „vlajková loď“ zariadenia OnePlus bude vydaná v roku 2022. To znamená, že tento rok žiadne zariadenie OnePlus „T“. V roku 2022 príde aj „veľká aktualizácia Androidu“ pre globálne zariadenia OnePlus. Zariadenia budú „aktualizované s integrovaným OS“. Držte nám palce, toto je nakoniec len dobrá správa pre používateľov, ktorí už majú zariadenia OnePlus!