Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 8 série na debutovanie 15. apríla podľa nového úniku

Hovorí sa, že OnePlus oznamuje OnePlus 8 séria skôr ako obvykle. Počiatočné správy naznačovali, že bude oznámená v polovici marca, ale k tomu nedochádza pravdepodobne v dôsledku prepuknutia koronavírusu. Nový Sugerencia Max J, známeho priesakníka, odhaľuje uvedenie novej generácie OnePlus na trh smartphones sa uskutoční 15. apríla.

OnePlus 8 Pro (RUMORED)

OnePlus je obľúbená pre svoju vlajkovú loď za rozumnú cenu smartphones, Preto sú telefóny značky jedným z najočakávanejších produktov na trh v technickej komunite. Už od prvého dňa CAD vykreslenie úniku OnePlus 8 séria prišla do obrazu, to bolo hovoril debutovať oveľa skôr, než je obvyklé. Zdá sa však, že prepuknutie koronavírusu bohužiaľ ovplyvnilo vývoj a výrobu OnePlus 8 smartphones, Spoločnosť ich však môže oznámiť 15. apríla prostredníctvom udalosti online, ktorá je presne o mesiac neskôr, ako bolo predtým navrhnuté časové obdobie. Okrem toho sa domnievame, že tieto informácie sú legitímne, pretože to potvrdilo viacero zdrojov.

Aj keď OnePlus ohlási OnePlus 8 séria budúci mesiac, ich dostupnosť smartphones bude stále otázkou. V správe sa dokonca navrhuje, aby sa nový lite variant sprístupnil až mesiace po zavedení štandardného OnePlus 8 a OnePlus 8 pre, Ďalej, skôr dnes, OnePlus 8 Pro bol v rukách veľvyslanca značky Robert Downey ml. Navrhol bezprostredné spustenie v súlade s novým únikom.

(zdroj, Cez)