Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 8 (Pro): Nov├ę pozn├ímky k modelom 5G a verzii Lite

Všetky informácie o OnePlus 8 za

OnePlus 8 (Pro) by sa pod─ża ofici├ílnych inform├íci├ş malo ─Źoskoro ofici├ílne ozn├ími┼ą. R├┤zne zdroje tie┼ż poskytuj├║ ─Ćal┼íie inform├ície o hardv├ęri nov├ęho OnePlus8Series.

├Üdajn├Ż dizajn syst├ęmu OnePlus 8, OnePlus 8 Pro a OnePlus 8 Lite sa objavil na internete pred p├ír mesiacmi a z├íujem o nadch├ídzaj├║cu s├ęriu OnePlus sa nezastav├ş. Navy┼íe, OnePlus 8 bol ned├ívno objaven├Ż v datab├íze Geekbench a u┼ż odhalil niektor├ę z jeho mo┼żn├Żch ┼ípecifik├íci├ş. Najnov┼íie odkazy na tento sortiment poch├ídzaj├║ od ─Ź├şnskeho regula─Źn├ęho org├ínu TENAA, ktor├Ż zvy─Źajne nazna─Źuje bl├ş┼żiace sa uvedenie na trh. Neexistuj├║ v┼íak ┼żiadne odkazy na ─żahk├║ verziu TENAA, ktor├í pravdepodobne sp├┤sob├ş, ┼że sa objav├ş neskor┼íie vydanie.

Pod─ża zoznamu TENAA je to OnePlus 8 (─î├şslo modelu OnePlus IN2010) a OnePlus 8 Pro (─Ź├şslo modelu OnePlus IN2020) 5G telef├│ny s podporou – to nie je ve─żk├ę prekvapenie. OnePlus 8 bol objaven├Ż aj na webovej str├ínke BIS, ─Źo nazna─Źuje nadch├ídzaj├║ce spustenie v Indii. Bohu┼żia─ż, ┼ípecifik├ície OnePlus 8 a 8 Pro sa zatia─ż neobjavil na TENAA. O─Źak├íva sa, ┼że najbli┼ż┼íie vlajkov├ę lode OnePlus bud├║ ofici├ílne spusten├ę v druhom apr├şlovom t├Ż┼żdni.

Pod─ża posledn├Żch spr├ív OnePlus 8S├ęria o─Źak├ívan├í so Snapdragon 865 SoC s a┼ż 12 GB RAM s├║ prev├ídzkovan├ę. OnePlus 8 pravdepodobne bude 6,5-Vn├║torn├Ż displej AMOLED s r├Żchlos┼ąou aktualiz├ície 120 Hz. Zariadenie mohlo 4. 500 mAh bat├ęria a nabite ju a┼ż na 55 W.

OnePlus 8 Pro bude pravdepodobne jeden 6, 65-palcov├Ż displej AMOLED s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a dierovacou kamerou. 64-megapixlov├Ż prim├írny senzor sa o─Źak├íva ako ko┼żn├Ż senzor pre kameru, ktor├Ż spolupracuje s tromi ─Ćal┼í├şmi senzormi – st├íle nie je jasn├ę, ktor├ę ─Ćal┼íie senzory s├║ nain┼ítalovan├ę. O─Źak├íva sa, ┼że model Pro bude prv├Żm mobiln├Żm telef├│nom OnePlus s podporou bezdr├┤tov├ęho nab├şjania.

OnePlus 8 Lite je prekvapuj├║ca vetva verzi├ş, od ktorej sa o─Źak├íva, ┼że bude vybaven├í MediaTek Dimensity 1000 SoC. Zariadenie by mohlo by┼ą lacn├ę rie┼íenie s jedn├Żm 6,4- Displej AMOLED a r├Żchlos┼ą aktualiz├ície 90 Hz. Predpoklad├í sa, ┼że existuje trojit├í kamera, ktor├í pozost├íva zo 48-megapixlov├ęho prim├írneho senzora, 16-megapixlov├ęho sekund├írneho senzora a 12-megapixlov├ęho senzora. Kapacita bat├ęrie mobiln├ęho telef├│nu nie je zn├íma, d├í sa v┼íak o─Źak├íva┼ą podpora r├Żchleho nab├şjania 30 W.

Zdroj: pricebaba

reklama: 8 Pre teraz o Amazon poriadokPopul├írne aj u ─Źitate─żov Areamobilu: OnePlus 8: Robert Downey Jr. u┼ż to m├ímobiln├ęmobiln├ęmobiln├ę

OnePlus 8: Robert Downey Jr. u┼ż to m├í

OnePlus 8 sa vraj objavil v ruk├ích Roberta Downeyho Jr. Iron Man je o─Źividne aktu├ílny. Na tomto obr├ízku OnePlus ┼ík├ídlil nov├Ż rad produktov 5G.mobiln├ęmobiln├ęmobiln├ę

OnePlus 8: Cel├í s├ęria bude podporova┼ą 5G

Nasleduj├║ca cel├í rada produktov OnePlus bude podporova┼ą 5G. Dopad tohto dopadu na cenu je st├íle nejasn├Ż. OnePlus 8 litemobiln├ęmobiln├ęmobiln├ę

OnePlus: OnePlus 8 za menej ako 500 eur? Za┼íkrtnite tento de┼ł!

Presn├Ż de┼ł sa objavil na ktorom Oneplus8S├ęria by mala vidie┼ą svetlo sveta technol├│gie. Jedna cena 8 Lite zn├íme.

sp├Ą┼ą

1 2 OnePlus 8 (Pro): Nov├ę pozn├ímky k modelom 5G a obr├ízkov├í gal├ęria lite version for OnePlus 8 (Pro): Nov├ę pozn├ímky k 5G modelom a verzii Lite ÔÇť

Table of Contents