OnePlus 8 Pro m├┤┼że pr├şs┼ą s triedou odolnosti proti vode a prachu …

Zatia─ż v┼íetky modely OnePlus, ktor├ę vst├║pili na trh, nemaj├║ certifik├íty, ktor├ę ich schva─żuj├║ ako termin├íly odoln├ę vo─Źi vode a prachu. Spolo─Źnosti ako Samsung, Huawei a mnoho ─Ćal┼í├şch vlastn├ş a vlastn├ş smartphones t├íto kvalita; OnePlus sa ─Źoskoro pripoj├ş k klubu, v─Ćaka ─Źomu v├ís uvid├şme. OnePlus 8 Pro bude v├í┼í prv├Ż mobiln├Ż telef├│n s certifik├ítom IP68.

Tieto certifik├íty s├║ jedn├Żm z najviac prezeran├Żch. smartphones a ─Ćal┼íie zariadenia. V─Ćaka tomu s├║ odoln├ę vo─Źi vode a prachu a ─Ź├şnsky v├Żrobca ich navrhuje v novej publik├ícii pre ─Ćal┼í├ş v├Żznamn├Ż model.

Max J. prostredn├şctvom svojho ofici├ílneho ├║─Źtu na adrese Twitter, ─Źo je to? @MaxJmb, ned├ívno poslal koncep─Źn├Ż obraz OnePlus 8 Tento obr├ízok ilustruje siluetu mobiln├ęho telef├│nu a vyu┼ż├şva pr├şle┼żitos┼ą na zobrazenie tej istej dutej obrazovky, na ktorej je v ─żavom hornom rohu umiestnen├í selfie kamera. (Objavte: OnePlus 8 Pro je dod├ívan├Ż s 12 GB RAM v Geekbench)

pic.twitter.com/laO3szAcsM

– Max J. (@ MaxJmb) 15. febru├íra 2020

Tweet, ktor├Ż sme ponechali vy┼í┼íie, sa tie┼ż t├Żka odolnosti proti vode. Hoci certifik├íty triedy IP68 nie s├║ uveden├ę zn├ímymi filtrami, certifik├íty sa o─Źak├ívaj├║ pre toto zariadenie. teda OnePlus 8 Pro zvl├ídne aj prach.

OnePlus 8 Pro m├┤┼że pr├şs┼ą s odolnos┼ąou proti vode a prachu triedy IP68 1

S├║visiaci ─Źl├ínok:

OnePlus 8 Pro bude podporova┼ą bezdr├┤tov├ę nab├şjanie

V poslednom v├Żvoji ─Ź├şnsky v├Żrobca uviedol, ┼że zatia─ż nepon├║ka smartphone s ofici├ílnou certifik├íciou IP, preto┼że sa t├Żm zv├Ż┼íia celkov├ę n├íklady. Tvrd├ş v┼íak, ┼że zariadenie je do ur─Źitej miery vodotesn├ę. Bola by teda dobr├í spr├íva, keby sa do hlavnej s├ęrie spolo─Źnosti dostalo ofici├ílne hodnotenie IP, ktor├ę sa kvalifikuje ako vodotesn├í a prachotesn├í predn├í l├şnia spolo─Źnosti. bohu┼żia─ż t├íto spr├íva pri┼íla ako ├║nikPreto n├ís nesmieme unies┼ą ve─żmi vysok├Żmi o─Źak├ívaniami; Toto mus├ş by┼ą e┼íte ofici├ílne potvrden├ę.