Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 8 Pro 5G Spec List Robí Vzhľad na Twitter

OnePlus 8 Pro Obnovovacia Frekvencia Môže Byť Vyššia Než OnePlus 7 Pro je 90Hz Limit

Je to len niekoľko týždňov pred OnePlus 8 Pro vydaniach. Jej štart bol vraj on-line-len vzhľadom na obavy okolo Koronavirus epidémie, ale OnePlus neskôr objasnil, že to bude pokračovať s fyzikálne spúšťanie ako naplánovaná. Hoci nemáme potvrdený dátum vydania napriek tomu, že sa očakáva, že pokles niekedy v Marci. Zabil únikov predchádza každej väčšej hlavná správa, a nadchádzajúce OnePlus 8 séria je žiadna výnimka. A údajne spec list predstaví prísad OnePus 8 Lite, OnePlus 8a OnePlus 8 Pro objavili skôr minulý týždeň. Teraz, dobre-známy zradca Sudhanshu1414 len potvrdené, že únik. Tu je to, čo OnePlus 8 Pro 5G prináša na stôl.

OnePlus 8 Pro 5G sa rozhodnú pre triple-nastavenia fotoaparátu na zadnej a otvor-úder fotoaparát na prednej strane

OnePlus 8 Pro 5G Spec List Robí Vzhľad na Twitter 1

V úniku sme spomenuli predtým uviedol, že OnePlus 8 Pro by prísť s 60 MP primárne senzor pomáha 16 MP, širokouhlý objektív a 13 MP teleobjektívu. Sudhanshu je Tweet, na druhej strane, sa uvádza, že širokouhlý objektív môže byť 20 MP a teleobjektívu 12 MP. To môže veľmi dobre byť naopak, ale 60 MP primárne senzor je isté, cez obe úniku. Nie je tam ani slovo o fotoaparát na prednej strane, hoci. To však potvrdiť, že tam bude žiadne motorové vylomeniny pre selfie kamera, tentokrát.

Tiež nám hovorí, že OnePlus 8 Pro bude mať aspoň jeden variant s 12 GB RAM a 128 GB skladovanie. Obe únikov presne predpovedal OnePlus 8 Pro 5G displeja kotlety, ktorý je navrhnutý, aby sa 6.5-palcový QHD+ AMOLED panel, ktorý má obnovovacou frekvenciou 120 Hz. A áno, môžete spustiť naraz.

Bude zaujímavé sledovať, ako OnePlus rukoväte marketingu OnePlus 8 séria trhy bez 5G infraštruktúry. Samsung išlo o to, predajom zavlažovaná-dole varianty ich iniciatívy za nižšiu cenu. Na rozdiel od Galaxy S20 série, všetky OnePlus 8 modely budú používať Snapdragon 865 SoC (s výnimkou OnePlus 8 Lite, ktorý bude údajne prísť s Mediatéka Dimensity 1000 žetónov). OnePlus by mohla veľmi dobre predať identický hardvér cez všetky trhy a umožniť 5G funkcie v tých oblastiach, ak je k dispozícii.

Teraz, že OnePlus má tiež prijala tri-hlavná stratégia, pravdepodobnosť, OnePlus 8 Pro 5G, že niečo predražené v porovnaní s jeho predchodcom je veľmi vysoká. Nebolo by prekvapením, ak ‘base’ variant telefón s menej pamäte RAM a úložný určených na predaj v maloobchode na 800 dolárov. Je ďalšou maxime-out verzia na obrázku vyššie, môže veľmi dobre nastaviť späť $1000 eur. To je trochu ironické, vzhľadom na to, že tzv. “vlajková loď killer” sa stal veľmi hlavných ho pokúsil zabiť. To bude čeliť silnej konkurencii z likes Mi 10 Pro, ktorá ponúka oveľa lepší fotoaparát hardvér za podobnú cenu.

Odoslať