OnePlus 8 Android 11 Beta ukazuje na n├ízov ÔÇ×OnePlus PodsÔÇť pre povesti skuto─Źne bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel

Viac d├┤kazov o re├ílnych bezdr├┤tov├Żch sl├║chadl├ích OnePlus sa objavilo v najnov┼íej verzii Android 11 Beta vydanej spolo─Źnos┼ąou pre OnePlus. 8 s├ęria v─Źera. Pod─ża detailov, ktor├ę objavili ─żudia v XDA Developers, m├┤┼żu by┼ą nazvan├ş ÔÇ×OnePlus PodsÔÇť a m├┤┼żu ma┼ą svoju vlastn├║ ┼ípecializovan├║ sprievodn├║ aplik├íciu. ─Äal┼íie inform├ície o softv├ęri ─Ćalej potvrdzuj├║, ┼że tieto nov├ę sl├║chadl├í bud├║ skuto─Źne bezdr├┤tov├ę, ako to nazna─Źovali predch├ídzaj├║ce ├║niky.

Inform├ície o softv├ęri v referen─Źnej verzii beta ÔÇ×oneplus_tws_pods.ÔÇť (TWS v spojen├ş so sl├║chadlami zvy─Źajne znamen├í ÔÇ×skuto─Źne bezdr├┤tov├ęÔÇť.) ─Äal┼í├ş k├│d, ktor├Ż je ┼ípecificky ur─Źen├Ż na meranie individu├ílnej ├║rovne nabitia bat├ęrie pre ka┼żd├ę u┼ín├ę sl├║chadlo, ─Ćalej potvrdzuje skuto─Źne bezdr├┤tov├ę tvrdenia – ┼że ak by neexistovali, nemusela by existova┼ą funk─Źnos┼ą. Nastaven├Ż k├│d aplik├ície obsahuje aj n├ízov ÔÇ×OnePlus PodsÔÇť, ktor├Ż je viazan├Ż na n├ízov bal├şka sprievodnej aplik├ície. Rovnako ako in├ę klapky na u┼íi to vyzer├í, ┼że OnePlus d├í t├Żmto nov├Żm modulom vlastn├║ aplik├íciu.

Obr├ízok od zn├ímeho doktora OnePlus Max J bol ├║dajne predstavite─żom pripravovan├Żch skuto─Źne bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel OnePlus od m├íja.

Predch├ídzaj├║ce netesnosti nazna─Źili, ┼że o klapa─Źk├ích budeme po─Źu┼ą viac v j├║li. Pokia─ż sa tento rozvrh nezmen├ş alebo sa spo─Źiatku nezmen├ş, o─Źak├ívam, ┼że v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch sa miera ├║nikov s├║visiacich s modulmi Oneplus Pods zv├Ż┼íi.

Sk├║ste postupova┼ą