Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 8, 8 Pro May Debut 15. apríla, OnePlus 8 Lite pravdepodobne dorazí o pár mesiacov neskôr

Posledná správa tvrdila, že OnePlus 8 séria nebude oficiálna v máji, ale príde až v polovici apríla. Bolo tiež povedané, že OnePlus 8 zostava bude oznámená v druhom týždni nasledujúceho mesiaca. Spoľahlivý tipér naznačil, že OnePlus 8 seriály budú debutovať 15. apríla.

Z dôvodu pretrvávajúcej krízy COVID-19 bola táto udalosť začiatkom udalosti OnePlus 8 nebudeme držať offline. Namiesto toho to bude udalosť online. Predpokladá sa, že spoločnosť uvoľní iba OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro v uvedený deň. Inými slovami, rumored ľahšia verzia s názvom OnePlus 8 Lite môže ísť oficiálne o niekoľko mesiacov neskôr.

Podľa Winfuture.de, OnePlus pôvodne plánoval predstaviť OnePlus 8 séria v marci. Z dôvodu oneskorenia vo vývoji systému OnePlus 8 série vyvolané vypuknutím vírusu COVID-19, sa spoločnosť údajne rozhodla posunúť príchod na server OnePlus 8 modely v apríli.

OnePlus 8 liteOnePlus 8 Lite render

Zatiaľ čo správa uvádza, že OnePlus 8 Seriály sa začnú vysielať v polovici apríla, nie je k dispozícii ani slovo o jeho dostupnosti. Pokiaľ ide o OnePlus 8 Lite smartphone je znepokojený, predchádzajúce správy tiež tvrdili, že k jeho príchodu môže dôjsť niekoľko mesiacov po línii. Existuje možnosť, že OnePlus 8 Lite môže ísť oficiálne alebo uvedenie na trh v apríli.

Zatiaľ čo OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro budú telefóny s mobilnou platformou Snapdragon 865 so zobrazovacími otvormi 120 Hz, OnePlus 8 Očakáva sa, že Lite príde s obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Okrem toho by to mohol byť prvý telefón od spoločnosti, ktorý vyťažil chipset MediaTek. Čipová súprava 7nm Dimensity 1000 od taiwanského výrobcu čipov sa špekuluje s palivom OnePlus 8 Lite smartphone. OnePlus 8 a 8 Hovorí sa o podpore bezdrôtového nabíjania.

Zdroj | Via