OnePlus 7T zlep┼í├ş r├Żchle nab├şjanie

OnePlus 7T je na jese┼ł vysoko o─Źak├ívan├Żm modelom, Len pred viac ako t├Ż┼żd┼łom bol kone─Źn├Ż d├ítum uvedenia zariadenia v Eur├│pe kone─Źne odhalen├Ż a e┼íte st├íle m├íme nieko─żko ─Ćal┼í├şch t├Ż┼żd┼łov. Aj ke─Ć s postupom d┼ła vieme podrobnosti o ┼łom. Napr├şklad dizajn nem├í ve─ża tajomstiev, a to v─Ćaka fotografi├ím zdie─żan├Żm gener├ílnym riadite─żom.

Teraz podrobnosti o zdie─żanej bat├ęrii mobiln├ęho telef├│nu a r├Żchlom nab├şjan├ş. OnePlus 7T pou┼żije poplatok Warp 30T, ktor├í je vylep┼íenou verziou ─Ź├şnskych zna─Źiek s r├Żchlym na─Ź├ştan├şm. V─Ćaka n├írastu to bude ove─ża efekt├şvnej┼íie.

Ako bolo potvrden├ę, toto r├Żchle nab├şjanie Warp Charge 30T udr┼żiava v├Żkon 30 W, ak├Ż sme videli na predch├ídzaj├║com modeli. Ned├┤jde k ┼żiadnym zmen├ím v ich potenci├íli, ale v ich ├║─Źinnosti. V─Ćaka tomu bude OnePlus 7T fakturovate─żn├Ż a┼ż o 23% r├Żchlej┼íie ako OnePlus 7 Pro.

Zv├Ż┼íenie v├Żznamu tohto syst├ęmu, ktor├Ż umo┼ż┼łuje ve─żmi r├Żchle nab├şjanie v┼íetk├Żch ┼ípi─Źkov├Żch bat├ęri├ş. Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti potvrdil, ┼że tento syst├ęm bude vylep┼íen├Ż v ter├ęnnom rozhovore, kde bolo vynalo┼żen├ę ve─żk├ę ├║silie.

T├íto funkcia sa dod├íva s programom OnePlus 7T, ale v tomto rozhovore sa odpor├║─Źa, aby ste nepri┼íli s predch├ídzaj├║cim modelom. preto┼że e┼íte nie som pripraven├Ż, Vyzer├í to, ┼że Warp Charge 30T je pripraven├Ż a funguje pod─ża potreby. Tak┼że je teraz za─Źlenen├í do nov├ęho zariadenia spolo─Źnosti.

Jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch zmien v 30T Warp Charge je spr├íva a spr├íva nap├íjania. sa vykon├í v samotnej nab├şja─Źke, nie na telef├│ne, ako predt├Żm. To umo┼żn├ş zariadeniu OnePlus 7T vychutna┼ą si r├Żchlej┼íie a efekt├şvnej┼íie nab├şjanie kedyko─żvek.