Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich.


Dobre, dnes sa tu rýchlo stáva OnePlus v Coolsmartphone. Dnes urobíme ďalší hlboký ponor v OnePlus 7 Jedná sa o mobilný telefón, ktorý sa používal v kancelárii Coolsmartphone, a áno, ľudia z programu OnePlus PR nás skutočne informovali o pobyte v dlžníkovi OnePlus. 7 Naši odborníci predtým. To je dobré.

Označte naše slová a venujte pozornosť OnePlus. Prechádzajú z „mimoriadnych mobilných telefónov známych iba určitým ľuďom“ na „mimoriadne telefóny, ktoré každý pozná“.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 2

Ak ste o tomto mobilnom telefóne nečítali, kde ste boli? Dostali sme o tom veľmi podrobný príspevok a správy o modeli 5G, videá s automaticky otváranými oknami, fotografie zariadení a fotografie z fotoaparátov.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 3

Podarilo sa nám získať modrú farbu a podľa nášho názoru OnePlus 7 Pro je stále jedným z najlepších smartphones 2019. Má jednu z najlepších obrazoviek na vytvorenie vzťahu pomocou vyskakovacej kamery. To znamená, že ani zďaleka nie je zárezom. plátno 60,67 ″ 19 ..5: 9 QHD + získa 516ppi pri rozlíšení 3120 x 1440 pixelov a obrázky HDR10 / HDR10 +. To sedí za 3D Corning Gorilla Glass.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 4

K tomu pridajte, že obnovovacia frekvencia 90 Hz smooooooooth je hladká a je veľmi ťažké vysvetliť. Predstavte si, ako skateboard kĺza po sklenenom povrchu. Všetko je hladké, aj keď sa posúvajú iba webové stránky. To je niečo, čo si naozaj všimnete, len keď sa vrátite k telefónu, ktorý to neukazuje.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 5

Komunitné fórum OnePlus stále ľutuje nedostatok oznamovacích svetiel LED, ale túto malú províziu odpustíme, pretože existuje funkcia „Horizon Light“, ktorá vibruje zakrivené okraje obrazovky. Môžete to vidieť, keď je telefón lícom nadol. Vyzerá skvelo, aby som bol úprimný.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 6

Batéria na palube 4Nabíjanie .000 mAh je možné veľmi rýchlo pomocou systému Warp Charge 30. Toto je nabíjacia technológia OnePlus a je založená na nabíjaní od holdingovej spoločnosti Oppo VOOc. V zásade získate 30 wattov nabíjania, čo zvyšuje batériu dvojnásobnou rýchlosťou, ale tiež udržuje zariadenie v chlade, aj keď ho často používate, napríklad pri hraní hier počas nabíjania.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 7

Pôvodne vydané s EE a v 3 (kde získate aj bezdrôtové slúchadlá Bullets 2), Uvidíte, že sa to zobrazuje v inej sieti alebo môžete Kúpiť priamo za 649 GBP,

Amazon ponúka dve verzie hardvéru: 256 GB s 8 GB RAM a 256 GB s 12 GB RAM. Ten nie je viditeľný v sieti.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 8

Ako sme už uviedli, ide o kyslík OxygenOS, ktorý je založený na systéme Android 9,0 (Pastel) Na obrazovke je snímač odtlačkov prstov, duálny slot pre nano SIM a zvukový systém Dolby Atmos so stereofónnymi reproduktormi a hmatovou spätnou väzbou vám umožní hrať úžasné hry.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 9

Zatiaľ čo hovoríme o hraní hier, existuje tekutý chladiaci systém, ktorý udržuje všetko v teple a „Fnatic režim“, keď chcete, aby sa všetko hrali 11.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 10

Z pohľadu kamery získate tri šošovky: 48-megapixlový snímač s OIS, teleobjektív s priemerom 78 mm 8 megapixely v f / 2,4 so stabilizáciou OIS a objektívom 117 ° 16 megapixel f / ultra širokouhlý objektív 2,2, Existuje niečo, čo sa nazýva „trojbodový systém automatického zaostrovania“, ktorý využíva zaostrovanie CAF, PDAF a laserové zaostrovanie.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 11

Na prednej strane je prostredníctvom vyskakovacej kamery 16-megafixový objektív so zaostrením.

Medzi ďalšie špecifikácie patrí NFC pre platby bez vašich kontaktov, odomknutie tváre, Bluetooth 5,0, Dual band WiFi, GPS a všetky kompatibilné s procesorom Qualcomm Snapdragon 855 (čítajte „naozaj rýchlo“), ktoré funguje až 2.84GHz.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich. 12

Ako celok

Minimálna kontrola nebude dokončená bez mini zhrnutia. Musím povedať, že toto je ďalší skvelý príklad vášne a skúseností OnePlus. Iste, cena sa zvýšila, ale … naozaj sa naozaj snažíme nájsť niečo zlé na tomto telefóne. Posadili sme sa a mysleli sme si, že nemôžeme nájsť kartu microSD a v „Fnatic Mode“ sme batériu prešli trochu rýchlejšie, ale …

Veľmi rýchle a veľmi rýchle nabíjanie, má krásny vzhľad, pôsobivý dizajn, neuveriteľnú kameru a solídny operačný systém. Vážne, choďte si to nájsť sami.

Dobre, dnes sa tu rýchlo stáva OnePlus v Coolsmartphone. Dnes urobíme ďalší hlboký ponor v OnePlus 7 Jedná sa o mobilný telefón, ktorý sa používal v kancelárii Coolsmartphone, a áno, ľudia z programu OnePlus PR nás skutočne informovali o pobyte v dlžníkovi OnePlus. 7 Naši odborníci predtým. To je dobré. Označte naše slová a venujte pozornosť OnePlus. Prechádzajú z „mimoriadnych hovorov, ktoré poznajú iba niektorí ľudia“, na „mimoriadne hovory, ktoré pozná každý“. Ak ste nikdy nečítali o tomto mobilnom telefóne, kde ste boli? Máme o tom veľmi podrobný príspevok, ďalšie správy o modeli 5G, videá s automaticky otváranými oknami, ďalšie fotografie zariadení a fotografie z fotoaparátov. Podarilo sa nám získať modrú farbu a podľa nášho názoru OnePlus 7 Pro je stále jedným z najlepších smartphones 2019. Má jednu z najlepších obrazoviek na vytvorenie vzťahu pomocou vyskakovacej kamery. To znamená, že ani zďaleka nie je zárezom. plátno 60,67 "19 ..5: 9 QHD + získa 516ppi pri rozlíšení 3120 x 1440 pixelov a obrázky HDR10 / HDR10 +. To je za 3D Corning Gorilla Glass. Spolu s hladkou obnovovacou frekvenciou 90 Hz a hej, je to veľmi ťažké vysvetliť. Predstavte si, že skateboard kĺza po sklenenej ploche. Všetko je hladké, aj keď sa posúvajú iba webové stránky. Tomu venujete pozornosť, len keď prepnete späť na telefón, ktorý ho nezobrazuje. Fórum komunity OnePlus sa stále sťažuje. Neexistuje žiadne oznamovacie svetlo LED, ale tento malý poplatok odpustíme, pretože existuje funkcia „Horizon Light“, ktorá posúva zakrivené konce obrazovky. Môžete to vidieť, keď je telefón lícom nadol. Vyzerá to dosť dobre, aby som bol úprimný so zabudovanou batériou 4Nabíjanie .000 mAh je možné veľmi rýchlo pomocou systému Warp Charge 30. Toto je exkluzívna technológia nabíjania OnePlus a je založená na nabíjaní od holdingovej spoločnosti Oppo VOOc. V podstate získate 30 wattov nabíjania, čím veľmi rýchlo zdvojnásobíte energiu batérie, ale tiež udržuje zariadenie v chlade, aj keď ho počas nabíjania veľa využívate, napríklad pri hraní hier. Pôvodne vydané s EE a 3 (kde získate viac bezdrôtových slúchadiel Bullets 2 Uvidíte to aj v iných sieťach alebo si ju môžete kúpiť priamo za 649 GBP. Amazon ponúka dve verzie hardvéru: 256 GB s 8 GB RAM a 256 GB s 12 GB RAM. Ten nie je viditeľný v sieti. Ako sme už uviedli, ide o kyslík OxygenOS, ktorý je založený na systéme Android 9,0 (Pastel) Na obrazovke je snímač odtlačkov prstov, duálny slot pre nano SIM a zvukový systém Dolby Atmos so stereofónnymi reproduktormi plus hmatová spätná väzba na hranie úžasných hier. Keď hovoríme o hraní hier, je tu tekutý chladiaci systém, ktorý udržuje všetko bez tepla a „Fnatic Mode“, keď chcete, aby sa všetko zmenilo …

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich.

OnePlus 7 Vezmite jednu z nich.

09/18/2019

Leigh Geary

Dizajn – 96%
Fotoaparát – 89%
Batéria – 91%
Obrazovka – 100%
Hodnota za peniaze: 88%

93

93%

Trochu ťažké, keď máte problémy s nájdením problémov s smartfónom, ale je to tiež dobrá vec.

93

Aplikácia OnePlus unikla z ich vlastných telefónov