OnePlus 7 a 7 Pro získa druhý náhľad vývojára Android Q.

Každý výrobca, ktorý vykonáva program beta s Androidom Q, to robí svojím jedinečným spôsobom. Niektorí ju prispôsobujú vývojárom, zatiaľ čo iní, napríklad OnePlus, uľahčujú nahrávanie a preskočenie toho, čo používatelia požadujú. Spoločnosť teraz oslavuje míľnik v ukážke pre vývojárov, pretože vydala svoju prvú významnú aktualizáciu pre OnePlus 7 a 7 Pro.

OnePlus pre Android Q Developer Preview 2 by sa nemal zamieňať so zdrojom Android Q Beta 2 Obrázok pre telefóny Pixel. Kontaktovali sme spoločnosť, aby sme objasnili, či aktualizácia obsahuje konečné API, ako je Beta 4 pre Pixels, alebo ak ide iba o aktualizáciu založenú iba na existujúcej ukážke vývojára OnePlus.

Rovnako ako v prvej fáze, OnePlus 7 a 7 Používatelia programu Pro môžu nahrať súbory OTA na zobrazenie ukážky vývojárom 2, hoci proces inštalácie vymaže údaje zariadenia. Tí na DP1 môžu používať samostatné obrázky (7/ 7 Pro) a nebude musieť prejsť vymazaním z počítača. A ako vždy, existujú aj spätné obrázky 7 a 7 Majitelia profesionálov, ktorí sa chcú vrátiť k stabilnému obrazu Android Pie. Úplné pokyny nájdete na fóre OnePlus.

Režim čítania a režim zobrazenia nefungujú v tejto aktualizácii a dialógové okno na overenie, ktoré by sa malo zobraziť pri anonymnom pripojení k sieti Wi-Fi, jednoducho nefunguje.

Skúste postupovať