OnePlus 6T bude Amazon Výhradne spolu s ďalším chladným prekvapením

OnePlus 6T bude Amazon Výhradne spolu s ďalším chladným prekvapením 1

Od začiatku nebol program OnePlus 6T vôbec ťažký. Všetko to začalo maloobchodným odhalením nasledovaným tajomnou snímkou ​​obrazovky. O tejto snímke sa hovorí, že ukazuje dátum vydania OnePlus 6T. Ukončite všetky špekulácie, populárne stránky elektronického obchodu Amazon potvrdzuje to OnePlus 6T bude Amazon výhradný, OnePlus 6 nástupca čoskoro príde. Bude sa spojiť s novou ponukou OEM farebných slúchadiel typu C. To znamená, že Oneplus 6T priekopy pre slúchadlá.

Dnes sa zobrazuje plagát Amazon spomenúť OnePlus 6T sa blíži. Nasledoval ďalší plagát, ktorý obsahoval fotografiu slúchadiel a zmienok typu C-guľky Už čoskoro,

OnePlus 6T bude Amazon výhradný

Na obrázku vyššie na pravej strane vidíte vlnovú štruktúru, ktorá podľa nás označuje odtlačky prstov. OnePlus 6T sa dodáva so snímačom odtlačkov prstov na obrazovke. Nadchádzajúca vlajková loď prispôsobí odtlačok prsta na obrazovke spolu so zablokovaním tváre. Na zadnej strane nebude žiadny snímač odtlačkov prstov.

Z predchádzajúcich odhalení vieme, že OnePlus 6T rozbalí displej AMOLED 6zväzky s trendovým poklesom kvapiek vody. OnePlus 6T môže mať podobné vlastnosti ako OnePlus 6, Môže tiež hrať najnovšiu čipovú sadu Snapdragon 845 od spoločnosti Qualcomm. Keďže vydanie je blízko a Snapdragon 845 SoC je dnes najlepší vlajkový procesor, takže tento typ potvrdzuje hardvérovú časť. Očakávame, že bude zapnutá RAM 6 a 8 GBvarianty.

OnePlus 6T bude Amazon výhradný

Hore vidíte farebné slúchadlá typu C, ktoré určite vyzerajú ako hodné náhrady 30,5 mm konektor pre slúchadlá. Je zrejmé, že vydajú v rovnaký deň ako nový telefón OnePlus. Oneplus 6T bude Amazon exkluzívne a rovnako aj nové guľky typu C.

Toto je určite dobrá správa pre fanúšikov OnePlus. OnePlus je jedným z najlepších produktov OEM so svojou účinnou softvérovou podporou a cenovo dostupným návrhom hardvéru. Nepochybne prinesie vážnu konkurenciu do telefónov Apple2018 iPhones 2018, pokiaľ ide o poskytovanie užívateľských skúseností s vlajkovými smartfónmi. V najbližších dňoch sledujeme ďalšie oficiálne informácie o OnePlus 6T.

zdroj: Amazon India