OnePlus 5G telef├│n ide do Sprint

Sprint a OnePlus kone─Źne vydali mobiln├Ż telef├│n spolu a urobia v┼íetko od za─Źiatku s potvrden├şm, ┼że bude aktivovan├Ż 5G. T├íto spr├íva znamen├í meno in├ęho v├Żznamn├ęho oper├ítora, ktor├Ż s─żubuje stojanov├Ż priestor pre OnePlus, nehovoriac o ┼ítvrtom 5G zariaden├ş pre Sprint.

Ktor├Ż telef├│n OnePlus je spr├ívny, v┼íak nebol potvrden├Ż. Sprint len ÔÇőÔÇőpovie, ┼że ┼ípecifik├ície a cena zariadenia bud├║ potvrden├ę ÔÇ×─ŹoskoroÔÇť; To ist├ę plat├ş pre d├ítum uvedenia nov├ęho telef├│nu 5G.

Napriek tomu nie je ┼ąa┼żk├ę urobi┼ą nejak├ę predpovede. OnePlus 7 Pro 5G je teraz k dispoz├şcii na medzin├írodn├Żch trhoch, napr├şklad vo Ve─żkej Brit├ínii, napr├şklad na b├íze OnePlus 7 S├║ tam odborn├şci. To znamen├í obrazovku QHD 6, 67 palcov a chipset Qualcomm Snapdragon 855 plus tri sady kamier na zadnej strane.

OnePlus m├┤┼że odnies┼ą telef├│n do USA. UU. A najm├Ą Sprint, alebo to m├┤┼że fungova┼ą v ┼ípecifickej verzii pre oper├ítorov. V├Żrobcovia mobiln├Żch telef├│nov maj├║ v s├║─Źasnosti v USA na predaj iba zariadenia 4G. USA, vr├ítane OnePlus 7 Iba verzia Pro 4G. Pred├íva sa odomknut├í, aj ke─Ć nie je navrhnut├í na pr├ícu v sieti Sprint.

Pokia─ż ide o pokrytie 5G, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że si nov├Ż telef├│n OnePlus 5G u┼żijete ako v┼íetci americk├ş dopravcovia. UU. St├íle s├║ relat├şvne minim├ílne. Sprint m├í v s├║─Źasnosti 5G slu┼żby v oblastiach Atlanta, Chicago, Dallas-Fort Worth, Houston a Kansas City. Nasleduj├║ regi├│ny Los Angeles, New York, Phoenix a Washington, DC, ktor├ę pod─ża oper├ítora rozsvietia ÔÇ×v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łochÔÇť.

V tomto okamihu by mala pokr├Żva┼ą pribli┼żne 2. 100 ┼ítvorcov├Żch m├ş─ż a sp├íja 11 mili├│nov ─żud├ş, ke─Ć kombinujete dev├Ą┼ą regi├│nov. Ak ste v kombo z├│ne, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą r├Żchlos┼ą 5G. V opa─Źnom pr├şpade dostanete od spolo─Źnosti Sprint pravideln├Ż servis 4G.

Telef├│n je prepojen├Ż dvoma ─Ćal┼í├şmi 5G smartphones pon├║kan├ę spolo─Źnos┼ąou Sprint a 5G celul├írnym pr├şstupov├Żm bodom. V s├║─Źasnosti si m├┤┼że po─Źiato─Źn├Ż u┼ż├şvate─ż vybra┼ą spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy S10 5G alebo LG V50 ThinQ 5G, ak chcete mobiln├Ż telef├│n, alebo HTC 5G Hub ak chc├║ mobiln├Ż smerova─Ź.

D├║fame, ┼że prv├Ż telef├│n Sprint OnePlus bude ma┼ą aj na─Ćalej konkuren─Źn├║ cenu, napriek tomu, ┼że je jednou z mo┼żnost├ş oper├ítora 5G. ÔÇ×Cen├şme si reput├íciu OnePlus za vyv├í┼żenie ┼ípi─Źkovej kvality za ve─żk├║ cenu,ÔÇť uviedol Dow Draper, hlavn├Ż obchodn├Ż riadite─ż Sprint, o dne┼ínom ozn├ímen├ş. ÔÇ×Tento nov├Ż smartphone pon├║ka z├íkazn├şkom spolo─Źnosti Sprint ─Ćal┼íiu zauj├şmav├║ mo┼żnos┼ą pr├şstupu k ich skuto─Źn├ęmu z├í┼żitku z technol├│gie Mobile Mobile 5G.ÔÇť