Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

OnePlus 5 a 5T teraz prij├şma kysl├şk 9,0.11 Aktualiz├ícia s febru├írov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi opr├ívami

Od za─Źiatku roka 2007 uplynulo takmer tri roky OnePlus 5 a telef├│n bude na─Ćalej z├şskava┼ą aktualiz├ície softv├ęru. Ako u┼ż vieme, OnePlus zaru─Źuje trojro─Źn├ę aktualiz├ície softv├ęru smartphones, Po─Źas prv├Żch dvoch rokov spolo─Źnos┼ą uvedie na trh hlavn├ę aktualiz├ície syst├ęmu Android spolu s mesa─Źn├Żmi aktualiz├íciami zabezpe─Źenia. V tre┼ąom roku OnePlus vyd├íva iba aktualiz├ície zabezpe─Źenia. OnePlus 5 a 5T ─Źoskoro dosiahne svoj koniec ┼żivotn├ęho cyklu. Oba smartphones teraz dost├ívaj├║ ofici├ílne OxygenOS 9,0.11 aktualiz├ícia aktualiz├íciami zabezpe─Źenia vo febru├íri 2020 a opravami v┼íeobecn├Żch ch├Żb. Aktualiz├ícia v├í┼żi 335 MB a je u┼ż zaveden├í prostredn├şctvom OTA. OnePlus u┼ż potvrdil, ┼że vyd├í aktualiz├íciu syst├ęmu Android 10 pre obe verzie OnePlus 5 a 5T smartphones,

OnePlus 5 a 5T teraz prij├şma kysl├şk 9,0.11 Aktualiz├ícia s febru├írov├Żmi bezpe─Źnostn├Żmi opr├ívami 1

OxygenOS 9,0.11 pre OnePlus 5 S├ęria: ─îo je nov├ę?

OnePlus 5 a 5T boli uveden├ę na trh v roku 2017 a spolo─Źnos┼ą bude poskytova┼ą softv├ęrov├║ podporu do konca roku 2020, ktor├Ż bol uveden├Ż na trh v novembri 2017. Najnov┼íie OxygenOS 9,0.11 Aktualiz├ícia prin├í┼ía febru├ír 2020 bezpe─Źnostn├ę z├íplaty do oboch smartphones spolu so zlep┼íenou stabilitou syst├ęmu a v┼íeobecn├Żmi opravami ch├Żb. Zav├ídzanie OTA u┼ż za─Źalo s oboma telef├│nmi a m├┤┼żete to o─Źak├íva┼ą v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch.

─îo sa t├Żka ve─żkosti aktualiz├ície, z├ívis├ş to od v├í┼ího smartf├│nu a od verzie, ktor├í je aktu├ílne spusten├í. Ak nie ste na OxygenOS 9,0.10 potom bude ve─żkos┼ą aktualiz├ície OTA skon─Źen├í 1.5 GB, inak bude ma┼ą ve─żkos┼ą menej ako 350 MB. Taktie┼ż je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że aktualiz├ícia sa postupne roz┼íiruje, tak┼że m├┤┼że trva┼ą chv├ş─żu, k├Żm zasiahne va┼íe sl├║chadlo.

OnePlus 5 a 5T dostanú aktualizáciu Android 10 v Q2 2020

Ako je spomenut├ę vy┼í┼íie, OnePlus vyd├íva aktualiz├ície softv├ęru do svojho smartphones na tri roky. Po─Źas prv├Żch dvoch rokov bude spolo─Źnos┼ą zav├ídza┼ą opakuj├║ce sa aktualiz├ície syst├ęmu Android, mesa─Źn├ę aktualiz├ície zabezpe─Źenia a nov├ę aktualiz├ície OxygenOS. V tre┼ąom roku bude OnePlus tla─Źi┼ą aktualiz├ície zabezpe─Źenia dvakr├ít za dva mesiace. OnePlus je v┼íak v┼żdy zn├ímy svojou hviezdnou softv├ęrovou podporou v priemysle smartf├│nov. Z tohto d├┤vodu ─Ź├şnska spolo─Źnos┼ą smartphone potvrdila, ┼że OnePlus 5 a 5T by v Q2 2020 dostali aj itera─Źn├Ż upgrade vo forme syst├ęmu Android 10. Aj ke─Ć sa m├┤┼że ─Źasov├í os roz┼í├şrenia aktualiz├íci├ş zmeni┼ą, je dobr├ę vidie┼ą telef├│n od roku 2017 s najnov┼íou aktualiz├íciou pre syst├ęm Android.