OnePlus 5 a 5T prij├şmaj├║ OxygenOS Open Beta 27 a 25 so zlep┼íen├Żm hern├Żm re┼żimom

OnePlus 5 a 5T prij├şmaj├║ OxygenOS Open Beta 27 a 25 so zlep┼íen├Żm hern├Żm re┼żimom 1

Nov├í verzia beta je teraz k dispoz├şcii pre OnePlus 5/ 5T z t├íbora OnePlus, ktor├Ż poskytuje vylep┼íenia v hernom re┼żime. to je OxygenOS Open Beta 27 pre OnePlus 5 a Open Beta 25 pre OnePlus 5T, T├íto aktualiz├ícia tie┼ż integruje inform├ície o po─Źas├ş do miniaplik├ície OnePlus Clock. Softv├ęr beta zvy─Źajne obsahuje ve─ża roz┼í├şren├ş funkci├ş do changelogu. Ako v┼íak vid├şte, v s├║─Źasnosti existuje men┼íie doladenie existuj├║cich funkci├ş syst├ęmu Android 9 Pie. Aj ke─Ć pou┼ż├şvatelia o─Źak├ívali opravu zabezpe─Źenia vo febru├íri 2019, je st├íle na slobode.

OxygenOS Open Beta 27

Vylep┼íenia v hernom re┼żime tie┼ż neboli podrobn├ę. T├íto funkcia je ur─Źite sporite─żom pre zanieten├Żch hr├í─Źov, ktor├ş nechc├║ preru┼íenie po─Źas p├║tavej hernej rel├ície. OnePlus pravidelne pokra─Źuje v aktualiz├ícii a optimaliz├ícii hern├ęho re┼żimu v r├┤znych verzi├ích verzie beta a stabiln├ęho softv├ęru.

OxygenOS Open Beta 27 pre OnePlus 5 a Beta 25 pre 5T bud├║ dostupn├ę pou┼ż├şvate─żom zaregistrovan├Żm v beta verzii. T├íto aktualiz├ícia sa pohybuje postupne. Mal by sa automaticky vlo┼żi┼ą do pr├şslu┼ín├Żch zariaden├ş. Aktualiz├ícia softv├ęru s├şce prebieha vo v┼íetk├Żch regi├│noch, ale nie ka┼żd├Ż ju uvid├ş naraz. M├┤┼żete ho vyh─żada┼ą ru─Źne a stiahnu┼ą, ak sa nach├ídza vo va┼íom regi├│ne.

Ak to chcete urobi┼ą, cho─Ćte do jednotky Nastavenia -> Aktualiz├ície syst├ęmu ->Knock on Aktualiz├ície softv├ęru> zaklopa┼ą Vyh─żadajte aktualiz├ície. Ak s├║ k dispoz├şcii najnov┼íie verzie OxygenOS Open Beta 27 a Beta 25, stiahnite ich a nain┼ítalujte. Pripojte sa k sieti Wi-Fi a stiahnite si aktualiz├íciu OTA tak, ako je na ─Ź├şsle 383 MB, Nab├şjajte bat├ęriu zariadenia a┼ż do 50% alebo viac, aby ste zabr├ínili preru┼íeniam po─Źas in┼ítal├ície z d├┤vodu n├şzkej spotreby energie.

Tak┼że ─żudia, ak pou┼ż├şvate OnePlus 5/ 5T pod beta kan├ílom, potom si pozrite OxygenOS Open Beta 27 a 25. Fast Oneplus 5 a 5T s├║ star┼íie zariadenia, spolo─Źnos┼ą st├íle poskytuje ├║─Źinn├║ podporu du├ílneho softv├ęru. Preto nezabudnite do svojho zariadenia nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu beta a vylep┼íi┼ą aplik├ície.