OnePlus 3, prezident reaguje na kritiku RAM

OnePlus 3 Bola nedávno predstavená a už vyvolala kontroverziu na webe. Všetko to začalo videom porovnávajúcim nový rad čínskych spoločností so spoločnosťou Samsung Galaxy S7. Kritika sa zamerala hlavne na RAMalebo skôr použitie systémov.

Ako skutočne viete o OnePlus 3 je vybavená studňou 6 GB RAM, suma, ktorá by za multitasking platila dobre, zatiaľ čo sa ukázalo, že smartphone je dosť konzervatívny, uchovajte v pamäti menej aplikácií, ako sa očakávalo.

onelus 3 PNG

Carl Pei, predseda OnePlus, sa potom chcel osobne zapojiť do diskusie a vysvetliť, že voľby boli očividne zvážené a že to nie je omylom: „Máme ďalší plán riadenia pamäte RAM, ktorý prospieva batérii. Sme presvedčení, že je to najlepšia používateľská skúsenosť “a že ja 6 GB Výhodou pamäte RAM je „kamera a niekoľko ďalších modulov“.

Pei tiež komentoval opravu, ktorá by bola zverejnená na webových stránkach vývojárov XDA, čo naznačuje, že správa RAM je niečo oveľa komplikovanejšie ako zmena jednoduchej hodnoty v súbore build.prop a pochopenie, že jej použitie môže zhoršiť iné aspekty alebo prinajmenšom nebolo by to rozhodujúce.

Problém so správou pamäte RAM v systéme Android je dlhodobý, odráža tu aj odraz skutočnej užitočnosti týchto množstiev pamäte RAM v smartfóne, aj keď v špičkovej, a človek si kladie otázku, či by nakoniec nebolo lepšie jednoducho prijať batériu s väčšou kapacitou. Čo si o tom myslíš?