OnePlus 3 mučiaci test: zničiť to nie je ľahké

mučiaci test YouTuber Jerry Rig Všetko v súčasnosti patria medzi najznámejšie na webe a hoci nie sú presne vedecké a majú nepopierateľné výsledky, predstavujú dobrý test na získanie aspoň predstavy o kvalite a odolnosti stavebného materiálu.

Tentoraz to bol úplne nový, ktorý spadol do jeho spojok OnePlus 3, ktorý bol uvedený na trh iba týždeň, ktorý preukázal nezvyčajné vlastnosti odporu, ktoré sa môže pochváliť len mála konkurentov.

OnePlus 3 2

Začína sa ako obvykle skúškami odolnosti proti poškriabaniu na ochrannom skle obrazovky, čo v tomto prípade je Corning Gorilla 4, Rovnako ako v prípade takmer všetkých ostatných modelov vybavených rovnakým typom ochrany, škrabance začnú byť viditeľné iba pomocou špičiek úrovne 6 (na Mohsovej stupnici, ktorej úroveň 10 je reprezentovaná diamantom), ale sú skutočne jasné z kremeňa 7,

Vynikajúce výsledky tiež pre sklo na ochranu zadnej kamery a keramického povrchu biometrického senzora aby ste si mohli prečítať odtlačky prstov umiestnené pod obrazovkou: žiadny z nich nemá najmenšie škrabance.

To isté nemožno povedať telo z hliníkovej zliatiny, ktoré je ľahko poškriabateľné s nožom, ale tiež je to očakávaný výsledok av súlade s výsledkami získanými inými konkurentmi, pretože, bohužiaľ, ako vieme, hliník je týmto druhom poškodenia.

OnePlus 3 v posledných dvoch rozhodujúcich testoch však vstáva okamžite. Prvý dáva použitie priameho plameňa na displeji, ktorý trvá 14 sekúnd rýmuje sa, že pixely sú biele, ale odstránili zdroj tepla, halo rýchlo mizlo a obrazovka zostáva plne funkčný,

Posledným testom, ohybovým testom, je špecialita domu, v tomto prípade aj OnePlus 3 správa sa veľmi dobre. Či už je to skutočne umiestnenie batérií vo vnútri, upevnenie alebo hrúbka tela alebo možno zmes všetkých týchto aspektov, pre spotrebiteľa je skutočne dôležité, že Smartfón sa ukázal byť veľmi odolný a takmer nemožné ho rozbiť,

Stručne povedané, zdá sa, že OnePlus tentoraz odviedol dobrú prácu a OnePlus 3 Zdá sa, že ide o robustný a dobre postavený smartphone: ak sa rozhodnete kúpiť ho, vaše peniaze budú dobre investované.