One Punch Man: Ako odomknúť každú postavu

One Punch Man: Ako odomknúť každú postavu 1

Guides

Existuje široká škála hrdinov, z ktorých sa môžete odomknúť One Punch Man: Hrdina, ktorý nikto nevie, ale pre každú z nich musíte splniť určité požiadavky. Preto sme tu, aby sme vás sprevádzali ako odomknúť každú postavu v hree.

Ako odomknúť každú postavu v jednom úderníkovi, hrdina, ktorého nikto nevie

Keď prechádzate príbehom One Punch Man: A Hero Nobody Knows, stretnete a / alebo budete bojovať s rôznymi postavami z hry. Tieto postavy sa potom budú častejšie sprístupňovať na hranie v režime verzus režim a môžu vám pomôcť aj ako spoluhráči v neskorších bojoch.

Nižšie je uvedený úplný zoznam znakov, spolu s misiami alebo požiadavkami, ktoré musíte splniť, aby ste ich odomkli. Note že sa stále dostávame do hry a že informácie o znakoch odomknutých neskôr pridáme do hry, keď získame potrebné informácie.

znak Ako odomknúť
Saitama Odomknutý po stretnutí s ním počas hlavného príbehu; konkrétne potom, čo zabil vakcínového človeka (nedá sa vynechať alebo vynechať).
genos Odomknutý po stretnutí s ním počas príbehu; konkrétne potom, čo Saitama zabije Mosquito Girl (nedá sa vynechať ani vynechať).
tornádo Viac informácií už čoskoro.
Silver Fang K dispozícii na začiatku hry.
Atómový samuraj Viac informácií už čoskoro.
Metal Knight Viac informácií už čoskoro.
Stinger Viac informácií už čoskoro.
Metal Bat K dispozícii po tom, čo vás počas hlavného príbehu zachráni pred skupinou kapucní (nedá sa vynechať ani vynechať).
Tank Top Master K dispozícii na začiatku hry.
Tank-top čierna diera K dispozícii na začiatku hry.
Mumen Rider K dispozícii po stretnutí s ním počas príbehu; konkrétne počas misie, kde sa musíte s ním spojiť, aby ste zachránili niektorých civilistov (nedá sa vynechať alebo vynechať).
Tiger-top Tiger K dispozícii na začiatku hry.
Speed-O'-Sonic Odomknutý dokončením hlavnej príbehovej misie, kde lovíte zvesti o niekom, kto útočil na hrdinov. (Nemožno vynechať ani preskočiť)
Vakcína Man Odomknutý potom, čo ho porazil Saitama (automaticky sa odomkne na dokončenie prvého oblúka hry. Nemožno ho preskočiť / vynechať).
Mosquito Girl Odomknutá potom, čo ju porazila Saitama (odomknutá automaticky na dokončenie druhého oblúka hry. Nemožno ju preskočiť / vynechať).
Detský cisár Porozprávajte sa s detským cisárom na ústredí Asociácie hrdinov. Zobrazí sa po tom, čo vám bude oznámené, že tam pôjdete počas oblúka Deep Sea King.
Pajama Saitama K dispozícii na začiatku hry.
Carnage Kabuto Odomknutý po tom, ako ho porazil Saitama (Odomknutý automaticky po dokončení hlavnej misie je spojený s Domom evolúcie. Nemožno ho preskočiť / zmeškať).
Crablante K dispozícii na začiatku hry.
Boros K dispozícii po tom, ako ho porazí Saitama a hra je dokončená (nedá sa preskočiť alebo vynechať).
Melzargard K dispozícii po porážke počas oblúka Boros; konkrétne predtým, ako pôjdete na loď Boros (nedá sa vynechať ani vynechať).
Hellish Blizzard Viac informácií už čoskoro.
Amai Mask Viac informácií už čoskoro.
Väzeň Puri Puri Viac informácií už čoskoro.
Jarné Mustachio Viac informácií už čoskoro.
Charakter hráča K dispozícii na začiatku hry.
žralok Kladivák Viac informácií už čoskoro.

Dúfajme, že to pomohlo urobiť odomknutie každej postavy v One Punch Man: Hrdina, ktorý nikto nevie trochu jednoduchšie. Viac informácií o hre nájdete v našich sprievodcoch o tom, ako zvýšiť svoje príspevky a ako získať mestské žetóny.