ON Facebook ─Źoskoro priprav├ş mnoho nov├Żch produktov pre aplik├ície pre Android

ON Facebook bol zanepr├ízdnen├Ż aktualiz├íciou svojich aplik├íci├ş a slu┼żieb s mnoh├Żmi nov├Żmi funkciami a vylep┼íeniami. Chc├║ pou┼ż├şvate─żom pon├║knu┼ą jednoduch┼í├ş a r├Żchlej┼í├ş pr├şstup k ich obsahu a zdie─żaniu ich kontaktov.

Najv├Ą─Ź┼íia soci├ílna sie┼ą na internete dok├ízala jedine─Źn├Żm sp├┤sobom reagova┼ą na pand├ęmiu COVID-19 a predstavi┼ą nov├ę slu┼żby. Spolo─Źnos┼ą nezastavila ─Ćal┼íie oblasti, ktor├ę vytvorila a ─Źoskoro uvid├şme. Aplik├ícia pre Android m├í nov├ę funkcie a ─Źoskoro sa zobraz├ş.

Facebook        Nov├ę v tmavom re┼żime aplik├ície pre Android

Novinky v aplikáciách Facebook

Aplik├ície v Facebook sledova┼ą opera─Źn├ę syst├ęmy, v ktor├Żch s├║ vlo┼żen├ę. To vedie k neust├ílemu zlep┼íovaniu a nov├Żm funkci├ím, ktor├ę zlep┼íuj├║ pou┼żite─żnos┼ą a obsahuj├║ d├┤le┼żit├ę nov├ę funkcie.

Niektor├ę d├┤le┼żit├ę zmeny boli zaveden├ę pred nieko─żk├Żmi mesiacmi vo verzii iOS. V─Ćaka tomu bol v tejto aplik├ícii na celom svete zaveden├Ż tmav├Ż re┼żim, ─Źo zaru─Źuje lep┼íie vyu┼żitie tohto re┼żimu a v├Żhody, ktor├ę s├║ u┼ż pou┼ż├şvate─żovi dobre zn├íme.

Android s─ż├║bil, ┼że zmeny bud├║ zverejnen├ę v j├║ni, ─Ź├şm sa dokon─Ź├ş programovac├ş cyklus. Zd├í sa, ┼że tento okamih prich├ídza, ako to ukazuj├║ spo─żahliv├ę zdroje.

Tmav├Ż re┼żim kone─Źne doraz├ş na Android

Zobrazen├ę obr├ízky ukazuj├║, ┼że funguje cel├í aplik├ícia pre Android Facebook dostanete nov├ę o┼íetrenie pod─ża p├┤vodn├ęho o─Źak├ívania. Rovnako ako v in├Żch aplik├íci├ích existuje manu├ílny sp├┤sob aktiv├ície temn├ęho re┼żimu, ako aj mo┼żnos┼ą sledovania opera─Źn├ęho syst├ęmu.

Z toho, ─Źo vid├şte, nebude tento tmav├Ż re┼żim len farebnou inverziou, pri ktorej sa pou┼ż├şvaj├║ dobre zn├íme odtiene sivej, bielej a modrej Facebook, T├íto forma je v s├║lade s t├Żm Facebook pou┼ż├şva sa v in├Żch aplik├íci├ích.

Ukazovatele COVID-19 v ┼żiadosti

─Äal┼íia novinka, ktor├í sa zd├í by┼ą pre t├║to verziu, sa t├Żka modelu COVID-19. O v├Żvoji tejto pand├ęmie bud├║ podrobn├ę a aktu├ílne inform├ície.

ON Facebook ─Źoskoro priprav├ş mnoho nov├Żch produktov pre aplik├ície pre Android 1

Prezentovan├ę ├║daje bud├║ lok├ílne a umo┼żnia pou┼ż├şvate─żovi z├şska┼ą obraz svojej oblasti. Poskytne inform├ície o najnov┼í├şch 3 t├Ż┼żd┼łov, ako aj v┼íeobecn├ę pr├şpady progresie ochorenia.

─Äal┼íie v├Żznamn├ę zlep┼íenia v nov├Żch oblastiach

Nakoniec av tejto aktualiz├ícii mus├ş d├┤js┼ą k z├ísadnej zmene v ─Źasovom rozhran├ş pou┼ż├şvania. Nakoniec to bude v s├║lade s t├Żm, ─Źo u┼ż m├í iOS, a pou┼ż├şvate─żovi sa predstavia pr├şslu┼ín├ę ├║daje.

Nebud├║ ┼żiadne nov├ę inform├ície, ale oprava toho, ─Źo u┼ż existuje. To u─żah─Źuje konzult├íciu a je zauj├şmavej┼íie pre pou┼ż├şvate─ża, ktor├Ż je s pou┼ż├şvan├şm obozn├ímen├Ż.

Zatia─ż nie je zn├íme, kedy t├íto spr├íva doraz├ş, ale v┼íetko nazna─Źuje jej pripravenos┼ą. Pravdepodobne prejde testovacou f├ízou a bude plne dostupn├í pre pou┼ż├şvate─żov.