Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Omietky OnePlus 8T naznačujú, že to dalo trend v boxe s kamerami

Omietky OnePlus 8T naznačujú, že to dalo trend v boxe s kamerami 1

Kým Apple fanúšikovia doslova odpočítavajú hodiny pred odhalením ďalších telefónov iPhone, niektorí veriaci systému Android odpočítavajú dni, kedy sa iná cenovo dostupná vlajková loď pokúsi uplatniť. Očakáva sa, že OnePlus odhalí svoj druhý prémiový telefón tohto roku v priebehu niekoľkých týždňov a môže to byť jedna z najväčších zmien, ktoré kedy vo svojom produktovom rade urobil, od upustenia od variantu Pro až po prechod zo štandardného Androidu na nakoniec poddanie a prijatie stále rozdeľujúceho trendu dizajnu.

OnePlus nebol vždy rýchly, aby skočil do trendov, prinajmenšom pokiaľ ide o návrhy, ale nakoniec sa dostal tam, kde má trh tendenciu prúdiť. To znamená, že OnePlus 8T predstavený spoločnosťami Pricebaba a OnLeaks vyzerá takmer ako kombinácia rôznych dizajnérskych jazykov, aj keď ten je v dnešnej dobe tiež mnohým používateľom telefónov známy.

Na jednej strane je obrazovka plochá, na rozdiel od zakrivených okrajov takmer všetkých súčasných špičkových prémiových vlajkových lodí. Ale na rozdiel od OnePlus Nord, ktorý mal tiež plochú obrazovku, existuje osamelý výrez pre jednu kameru. A na rozdiel od všetkých ostatných telefónov OnePlus, ktoré sú v súčasnosti vybavené, má tento hranatý nárazník do fotoaparátu, ktorý v dnešnej dobe nájdete na zadnej strane takmer každého smartfónu.

Rendre obsahujú aj niekoľko špecifikačných detailov, z ktorých najzaujímavejším je 65W Warp Charge. Toto by bolo doteraz najrýchlejšie, s akým by OnePlus šiel, ale je to tiež generácia za svojimi rovesníkmi v Číne so 100 W alebo vyššími rýchlosťami. OnePlus 8T údajne príde aj s 8 alebo 12 GB RAM a 128 alebo 256 GB skladovania.

Zdá sa, že stále existuje určitá nezhoda, či telefón bude používať Snapdragon 865+, alebo sa bude držať predchádzajúceho Snapdragonu 865. Ešte viac pochybné je, či bude existovať OnePlus 8T Pro tento alebo tento riadok bude ticho. boli zošrotované.