Ohniská koronavírusu môžu spôsobiť globálne problémy. Nintendo Switch nedostatok v apríli

Zdravie a bezpečnosť majú jednoznačne prioritu pred spoločnosťami, pokiaľ ide o koronavírusy, ktoré sa dnes šíria po celom svete, ale nie je možné ignorovať účinky vírusov takmer vo všetkých odvetviach. Zdroje dodávateľského reťazca hovoria Bloomberg že výrobné prekážky spôsobené morom by mohli brániť dostatočnému zásobovaniu Nintendo Switch konzola na uspokojenie dopytu v USA, USA a Európe v apríli.

Obmedzená ponuka komponentov z Číny údajne spomalila výrobu v partnerských závodoch spoločnosti Nintendo vo Vietname, kde ich bolo veľa Switch Bola postavená konzola, ktorá sa nakoniec predala v Spojených štátoch. Ak továreň nedostane tento mesiac dostatok komponentov, bude to mať vplyv na to, koľko bude Switch Jednotka dorazila v apríli.

ako Bloomberg Pamätajte, že toto je zlý čas pre Nintendo ako ďalšie populárne vydanie Kríž medzi zvieratami Séria je pripravená na uvoľnenie Switch 20. marca Kríženie zvierat: nové horizonty je prvá veľká hra, ktorá zasiahla ako prvá Switch ako Meč Pokemon a Pokemon protect Minulý november by bolo veľmi problematické, keby to vlna spotrebiteľov chcela Switch Konzola sa nedala nájsť na pultoch obchodov.

„Nevidíme veľký vplyv na zásielky do USA. USA. Momentálne však zostaneme ostražití a v prípade potreby podnikneme kroky,“ uviedol hovorca spoločnosti Nintendo. Bloomberg News, „Vírus bude mať vplyv na možnosť dodávky, ak bude rozsiahlejší a dlhší.“

Ľudia so znalosťou Nintendových plánov povedali Bloomberg že Switch Zásielky do USA USA do februára a marca už prichádzajú do Ázie, čo znamená, že v nasledujúcich týždňoch nebudeme pociťovať účinky prekážok. Aprílové zásielky však môžu byť oveľa menšie, keď sa môže vyskytnúť problém.

Zdroj obrázka: Jae C Hong / AP / Shutterstock

Jacob začal v kampuse využívať videohry a technológie ako hobby, čoskoro mu však bolo jasné, že to chce urobiť pre život. V súčasnosti žije v New Yorku a píše pre BGR. Jeho predtým publikovanú prácu nájdete na TechHive, VentureBeat a Game Rant.