Ohniská koronavírusu môžu spôsobiť globálne problémy. Nintendo Switch nedostatok v apríli

Zdravie a bezpečnosť majú jednoznačne prednosť pred spoločnosťami, pokiaľ ide o koronavírusy, ktoré sa v súčasnosti šíria po celom svete, ale nie je možné ignorovať účinky vírusov takmer vo všetkých odvetviach. Zdroje dodávateľského reťazca hovoria Bloomberg že prekážky vo výrobe spôsobené morom by mohli sťažiť zásobovanie Nintendom dosť Switch konzola na uspokojenie dopytu v USA USA a Európe v apríli.

Obmedzená ponuka komponentov s pôvodom v Číne údajne spomalila výrobu v partnerských montážnych závodoch spoločnosti Nintendo vo Vietname, kde mnoho Switch Bola postavená konzola, ktorá sa nakoniec predala v Spojených štátoch. Ak továreň nebude mať tento mesiac dostatok komponentov, bude to mať vplyv na to, koľko Switch Jednotka dorazila v apríli.

ako Bloomberg Majte na pamäti, že toto je zlý čas pre Nintendo ako ďalšiu populárnu splátku Prechod zvierat Séria je pripravená na spustenie Switch od 20. marca Kríženie zvierat: nové horizonty je prvou skvelou hrou na párty Switch ako Meč Pokemon a Pokemon Chrániť V novembri minulého roku by bolo veľmi problematické, keby sa vlna spotrebiteľov chcela ujať Switch Konzolu sa nedá nájsť v regáloch obchodu.

„Nevidíme veľký vplyv na zásielky do USA. USA V tejto chvíli však budeme naďalej ostražití a v prípade potreby podnikneme kroky, “uviedol hovorca spoločnosti Nintendo. Bloombergove správy, „Vírus bude mať vplyv na možnosť dodávky, ak bude rozsiahlejší a dlhší.“

Ľudia so znalosťou Nintendových plánov povedali Bloomberg že Switch Zásielky do USA USA do februára a marca už sú na ceste z Ázie, čo znamená, že v nadchádzajúcich týždňoch nebudeme pociťovať účinky prekážok. V apríli by však mohla byť preprava oveľa menšia, vtedy by mohol nastať problém.

Zdroj obrázka: Jae C Hong / AP / Shutterstock

Jacob začal v kampuse využívať videohry a technológie ako hobby, ale rýchlo mu bolo zrejmé, že to je to, čo chcel urobiť pre život. V súčasnosti žije v New Yorku a píše pre BGR. Jeho predtým publikovanú prácu nájdete na TechHive, VentureBeat a Game Rant.