Ohnisk├í koronav├şrusu m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą glob├ílne probl├ęmy. Nintendo Switch nedostatok v apr├şli

Zdravie a bezpe─Źnos┼ą maj├║ jednozna─Źne prednos┼ą pred spolo─Źnos┼ąami, pokia─ż ide o koronav├şrusy, ktor├ę sa v s├║─Źasnosti ┼í├şria po celom svete, ale nie je mo┼żn├ę ignorova┼ą ├║─Źinky v├şrusov takmer vo v┼íetk├Żch odvetviach. Zdroje dod├ívate─żsk├ęho re┼ąazca hovoria Bloomberg ┼że prek├í┼żky vo v├Żrobe sp├┤soben├ę morom by mohli s┼ąa┼żi┼ą z├ísobovanie Nintendom dos┼ą Switch konzola na uspokojenie dopytu v USA USA a Eur├│pe v apr├şli.

Obmedzen├í ponuka komponentov s p├┤vodom v ─î├şne ├║dajne spomalila v├Żrobu v partnersk├Żch mont├í┼żnych z├ívodoch spolo─Źnosti Nintendo vo Vietname, kde mnoho Switch Bola postaven├í konzola, ktor├í sa nakoniec predala v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Ak tov├íre┼ł nebude ma┼ą tento mesiac dostatok komponentov, bude to ma┼ą vplyv na to, ko─żko Switch Jednotka dorazila v apr├şli.

ako Bloomberg Majte na pam├Ąti, ┼że toto je zl├Ż ─Źas pre Nintendo ako ─Ćal┼íiu popul├írnu spl├ítku Prechod zvierat S├ęria je pripraven├í na spustenie Switch od 20. marca Kr├ş┼żenie zvierat: nov├ę horizonty je prvou skvelou hrou na p├írty Switch ako Me─Ź Pokemon a Pokemon Chr├íni┼ą V novembri minul├ęho roku by bolo ve─żmi problematick├ę, keby sa vlna spotrebite─żov chcela uja┼ą Switch Konzolu sa ned├í n├íjs┼ą v reg├íloch obchodu.

ÔÇ×Nevid├şme ve─żk├Ż vplyv na z├ísielky do USA. USA V tejto chv├şli v┼íak budeme na─Ćalej ostra┼żit├ş a v pr├şpade potreby podnikneme kroky, ÔÇťuviedol hovorca spolo─Źnosti Nintendo. Bloombergove spr├ívy, ÔÇ×V├şrus bude ma┼ą vplyv na mo┼żnos┼ą dod├ívky, ak bude rozsiahlej┼í├ş a dlh┼í├ş.ÔÇť

─Żudia so znalos┼ąou Nintendov├Żch pl├ínov povedali Bloomberg ┼że Switch Z├ísielky do USA USA do febru├íra a marca u┼ż s├║ na ceste z ├üzie, ─Źo znamen├í, ┼że v nadch├ídzaj├║cich t├Ż┼żd┼łoch nebudeme poci┼ąova┼ą ├║─Źinky prek├í┼żok. V apr├şli by v┼íak mohla by┼ą preprava ove─ża men┼íia, vtedy by mohol nasta┼ą probl├ęm.

Zdroj obrázka: Jae C Hong / AP / Shutterstock

Jacob za─Źal v kampuse vyu┼ż├şva┼ą videohry a technol├│gie ako hobby, ale r├Żchlo mu bolo zrejm├ę, ┼że to je to, ─Źo chcel urobi┼ą pre ┼żivot. V s├║─Źasnosti ┼żije v New Yorku a p├ş┼íe pre BGR. Jeho predt├Żm publikovan├║ pr├ícu n├íjdete na TechHive, VentureBeat a Game Rant.